Cancer Horoscope: কৰ্কট ৰাশিৰ বাৰ্ষিক ৰাশিফল: জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰলৈ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ২০২৪ চন কেনেকুৱা হ’ব

Date:

- Advertisement -

- Advertisement -

কৰ্কট 

জানুৱাৰী:- বহুজাতিক কোম্পানীত কৰ্মৰত লোকে পদোন্নতি পাব। উচ্চ বিষয়াৰ সৈতে ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায়ত নতুন চুক্তি হ’ব। আপুনি হয়তো আপোনাৰ পিতৃৰ পৰা মূল্যৱান উপহাৰ লাভ কৰিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক হ’ব। কাৰ্যালয়ত অতিৰিক্ত কামৰ বোজা বৃদ্ধি পাব পাৰে।

ফেব্ৰুৱাৰী:- অবিবাহিত লোকে পাব বিবাহৰ লগত জড়িত ভাল খবৰ। প্ৰিয় বস্তুটো পোৱাৰ পিছত মনটো সুখী হ’ব। মহিলাৰ সময় ঘৰুৱা কামত কটাব। শ্ৰমিক শ্ৰেণীয়ে কৰ্মসংস্থাপন লাভ কৰিব।

- Advertisement -

মাৰ্চ :- আশা কৰাতকৈ আগতীয়াকৈ আৰ্থিক লাভ। পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। কামৰ ৰূপৰেখা প্ৰস্তুত কৰা হ’ব। ওচৰ-চুবুৰীয়াৰ লগত সমন্বয় বজাই ৰাখক। ক্ৰমবৰ্ধমান দায়িত্ব ভক্তিৰে পালন কৰক। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব। স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব।

এপ্ৰিলঃ বিকশিত পৰিৱেশত নতুন মাত্ৰা পোৱা যাব। অসম্পূৰ্ণ পৰিকল্পনা সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আপুনি সমৰ্থন পাব। বাহনৰ আৰাম বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালত কিছু শুভ কাৰ্যসূচী অনুষ্ঠিত হ’ব। ৰাজনীতিত আধিপত্য বাঢ়িব। পৰীক্ষা প্ৰতিযোগিতাত সফলতা লাভ কৰিব।

- Advertisement -

মে’:- মাহত কিছু নতুন কাম কৰি সফল হ’ব। নতুন নিৰ্মাণ আৰু ঈশ্বৰক দেখাৰ আকাংক্ষা প্ৰবল হ’ব। নতুন নীতিৰ জৰিয়তে নতুন পৰিকল্পনা প্ৰস্তুত কৰাত নিয়োজিত হ’ব। নতুন কামৰ সন্দৰ্ভত অনিশ্চয়তা আহিব। প্ৰতিযোগিতাত জয়। নতুন সুখ ঘৰতে সম্ভৱ। পলমকৈ লাভ কৰিব বাকী থকা ধন। সময় সঠিকভাৱে ব্যৱহাৰ কৰক।

জুন:- ব্যৱসায়িক দৃষ্টিকোণৰ পৰা মাহটো মধ্যমীয়া হ’ব। উচ্চপদস্থ বিষয়াৰ পৰা হয় পাই থাকিব। ঘৰৰ চিন্তাত আপুনি অশান্তি পাব। বিফলতাৰ মাজত সফলতাৰ সম্ভাৱনা। আগম প্ৰতাপৰ পথ নিৰ্মাণ হ’ব। যুৱক-যুৱতীসকলৰ মাজত বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে পিকনিকৰ কাৰ্যসূচী।

জুলাই :- ৰাশিফল অনুসৰি ঘৰটো বহুত ভাল হব। বস্তুগত সুখ আৰু সমৃদ্ধি। পেছাদাৰী বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা আছে। ৰাজনৈতিক আলোচনা। এলাহ আৰু অসাৱধানতা পৰিহাৰ কৰক। ঔদ্যোগিক ব্যৱসায়ত আচৰিত ধৰণৰ লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। অত্যধিক দৌৰাৰ চক্ৰ হ’ব।

আগষ্ট:- অস্বাভাৱিক পৰিস্থিতিৰ সাহসেৰে মুখামুখি হওক। পৰিকল্পনা সম্পূৰ্ণ কৰিলে লাভৱান হ’ব। ট্ৰেনজিটৰ তথ্য অনুসৰি বৰ্তমানৰ ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ বাবে উদ্বেগ হ’ব। অৱনতি ঘটা পৰিৱেশত সফল হ’ব এই প্ৰকল্প। ট্ৰেন্সফাৰ আৰু দীঘলীয়া যাত্ৰা সৰ্বোত্তম নহয়।

ছেপ্টেম্বৰ:- ঘৰ ঘৰুৱা পৰিৱৰ্তনৰ সূচক। ব্যৱসায়ৰ পৰিৱৰ্তন কৰ্কট ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ভাল নহয়। ৰাজ্যিক সন্মানেৰে পদোন্নতি পাব। অধিক ঘৰ নিৰ্মাণ হ’ব। লাভৰ নতুন পথ প্ৰশস্ত হ’ব।

অক্টোবৰ :- কিছু বিবাদো সম্ভৱ। বেয়া সংগ এৰক।ক’ৰবাৰ পৰা সুখৰ খবৰ পাব। দীঘলীয়া যাত্ৰাৰ আকাংক্ষিত উপকাৰত মন সুখী হ’ব। আশাৰ পৰা ভৱিষ্যতে লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। প্ৰতি মুহূৰ্ততে ৰোগ আৰু ঋণে খেদি ফুৰিব।

নৱেম্বৰঃ প্ৰতিদিনে নতুন কিবা এটা কৰাৰ কৌতুহল প্ৰবল হ’ব। স্মৰণীয় কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। ঘৰত নতুন আলহী অহাৰ লগে লগে আনন্দৰ সৃষ্টি হ’ব। ব্যৱসায়িক অচলাৱস্থাই নতুন চিন্তাৰ জন্ম দিব পাৰে। উৎসৱমুখৰ সমাৱেশ।

ডিচেম্বৰ: – আনন্দৰে পৰিয়ালৰ সমাৱেশৰ সৈতে লাভৰ পোষ্ট আঁচনিৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। বিপৰীত লিংগৰ সংগীৰ পৰা লাভ কৰিব প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ। অধ্যয়নৰ প্ৰতি ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ আগ্ৰহ বাঢ়িব। স্কুলৰ ৰাজনীতিত আপোনাৰ পদবী আৰু উচ্চতা বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। পৰিয়ালত কিবা এটা ঘটনা ঘটিব পাৰে।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related