আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। Today’s Horoscope in Assamese

Date:

- Advertisement -

মেষ ঃব্যৱসায়িক সহকৰ্মীসকলৰ লোকচানৰ সম্ভাৱনা আছে। এতিয়াই ঘৰ ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা বন্ধ কৰক।স্বামী-স্ত্ৰীৰ মাজত সংঘাত হ’ব পাৰে। সামান্য আঘাত হ’ব পাৰে। আয় আৰু ব্যয় সমান হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে তৰ্ক নকৰিব, সমস্যাৰ সৃষ্টি হব পাৰে। পুৰণি শত্ৰুতাৰ ক্ষতি হোৱাৰ সম্ভাৱনা। পেটৰ সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। দেউতাকৰ শৰীৰৰ কথা ভাবি। কাৰোবাৰ লগত বিবাদ দুপৰীয়াৰ পিছত বাঢ়িব।

বিষ: মনটো কিবা কাৰণত অস্থিৰ হৈ পৰিব পাৰে। যিকোনো ৰিস্কি কাম কৰিবলগীয়া হোৱাৰ পিছত।।আপুনি আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তাৰে শত্ৰুৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিব পাৰিব। ঘৰত আলহী থাকিব পাৰে। দিনটোৰ শেষত সন্মানৰ সংযোজন হয়। কৰ্মচাৰীৰ অসাৱধানতাৰ আচৰণে ব্যৱসায়ত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে। আইনী সমস্যাৰ পৰা আপুনি নিজৰ মনতে পৰিত্ৰাণ পাব পাৰে। পথত দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হ’ব পাৰে। ঘৰত অতিৰিক্ত খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। শিশুটিৰ প্ৰতি চিন্তা বাঢ়িব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ ক্ষতি হ’ব পাৰে। ঠাণ্ডা ধৰাৰ পৰা সাৱধান।

- Advertisement -

মিথুন: আপোনজনৰ লগত সংঘাতৰ বাবে আপুনি চিন্তা কৰিব পাৰে। দুখীয়া মানুহৰ বাবে কিবা এটা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক।অত্যধিক উদাসীনতাই কামত বাধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। অভিনয়ৰ লগত জড়িত জটিলতা আহিব পাৰে। বিবাহিত জীৱনত অস্থিৰতা। বজাৰ কৰিবলৈ দিনটো ভাল। যদি আপোনাৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম আছে তেন্তে দুপৰীয়াৰ পিছত কৰক। বন্ধু-বান্ধৱীৰ কথা মানি চলিলে বিপদত পৰিব পাৰে। কাৰোবাৰ প্ৰতি আপোনাৰ আচৰণ বহুত বেয়া হব পাৰে। ব্যৱসায়িক চাপ বাঢ়িব পাৰে। ঋণ সংগ্ৰহৰ সম্ভাৱনা। জুইৰ পৰা সাৱধান হওক।

কৰ্কট: শত্ৰুৰ ভয়ক জয় কৰিব পাৰি। ব্যৱসায়িক ফলাফলৰ প্ৰতি উদ্বিগ্নতা।অতিৰিক্ত কামে মানসিক চাপ বৃদ্ধি কৰিব। শিশুৰ চাকৰিৰ খবৰ পাই সুখী। অধিবক্তাসকলৰ বাবে আগলৈ ভাল সময়। আপোনাৰ অতি ঘনিষ্ঠ লোকৰ বাবে সৰু সৰু লোকচান হ’ব পাৰে। পত্নীৰ লগত শত্ৰুতা শেষ হ’ব পাৰে। কৰ্মৰ বাবে যাত্ৰা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ে ভাল লাভ পাব পাৰে। অধ্যয়নৰ ক্ষেত্ৰত ভাল সুযোগ আহিব পাৰে। মূৰৰ বিষ বাঢ়িব। 

সিংহ :কৰ্মক্ষেত্ৰত যথেষ্ট চিন্তাৰ সৃষ্টি হ’ব। ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত অতি সাৱধান হওক, মগজুৰ ধুমুহাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। বন্ধু এজনৰ লগত বিবাদ। ধৰ্মীয় সমালোচনাত সুনাম অৰ্জন কৰিব পাৰে। অতিৰিক্ত উপাৰ্জন হ’ব পাৰে। বিলাসীতা খৰচ কৰি আহিব পাৰে। শৰীৰত সমস্যা হব পাৰে। অত্যধিক আৱেগে ক্ষতি কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সংঘাত হব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে বিবাদৰ বাবে দুখ।

কন্যা : ঘৰত অশান্তি আৰু তাৰ পৰা মানহানি হোৱাৰ সম্ভাৱনা। আপোনাৰ ভাষণে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সংগীতজ্ঞৰ বাবে ভাল সময়। চাকৰি বদলিৰ সংযোজন। ব্যৱসায়ৰ পৰা ওলাই অহাৰ সম্ভাৱনা আছে। খং সংৰক্ষণ কৰাটো অতি প্ৰয়োজনীয়। হঠাৎ পুৰণি বন্ধু এজনক লগ পাব পাৰে। শিশুৰ বাবে খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। এটা ভাল সম্পৰ্ক নষ্ট হোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে। ব্যৱসায়ৰ আয় বৃদ্ধি পাব পাৰে। ভ্ৰমণৰ বাবে আলোচনা কৰা। ঘৰতে চিকিৎসাৰ খৰচ বাঢ়িব পাৰে। 

- Advertisement -

তুলা: আৰ্থিক টান হ’ব পাৰে। নম্ৰতাই কৰ্মক্ষেত্ৰত পদোন্নতিৰ সূচনা কৰে। বাসস্থান সলনি কৰাৰ লগে লগে খৰচ বৃদ্ধি। ঋণ পৰিশোধ কৰিব পাৰি। দেউতাকৰ শৰীৰটো চিন্তিত হৈ পৰিব। নিজৰ ভুলৰ ফলস্বৰূপে তেওঁ বহু দিশত অসুস্থ হৈ পৰিল। অতিৰিক্ত ব্যৱসায়ৰ কথা নাভাবিলে ভাল। ৰাজপথৰ মানুহৰ লগত হঠাৎ বিবাদ হ’ব পাৰে। গোচৰৰ পৰা নিজকে বচাওক। বৈবাহিক শান্তি অটুট থাকিব। পুৰণি শত্ৰুৱে আপোনাক বন্ধুৰ দৰে ব্যৱহাৰ কৰিব।

বৃশ্চিক: কোনো প্ৰতিযোগিতাত অংশগ্ৰহণ নকৰাই ভাল। ভ্ৰমণ সমস্যা হব পাৰে, সাৱধান হওক। ভাই-ভনীৰ লগত সংঘাতৰ বাবে চিন্তিত। শত্ৰুৰ লগত মোকাবিলা কৰিলে কামটো বচাব পাৰি। প্ৰেমৰ নতুন মোড় হোৱাৰ সম্ভাৱনা। নতুন ব্যৱসায় চেষ্টা কৰিব পাৰে। গোটেই দিনটো আপুনি বৰ উল্লাসিত হৈ থাকিব। ঘৰৰ মানুহে আপোনাক বুজি নাপাব। ঘৰৰ বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ হয়তো মৃতদেহটোক লৈ কিছু চিন্তা আছে। আপুনি নিজৰ সামৰ্থ্য দেখুৱাবলৈ সুযোগ পাব। 

ধনু: অতিৰিক্ত বিলাসীতাই খৰচ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শত কৰ্মক্ষেত্ৰত উন্নতি।সন্ধিয়া নিজৰ দোষৰ বাবে কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব। দান-বৰঙণি কৰি পৃথিৱীৰ শান্তি বিঘ্নিত কৰা। এজন সম্ভ্ৰান্ত ব্যক্তিৰ সান্নিধ্যত সুখ। শিশুটিৰ কামত আনন্দ আৰু গৌৰৱৰ অনুভূতি। বস্তুগত সম্পত্তিৰ প্ৰতি উদ্বেগ বাঢ়িব পাৰে। যিকোনো হাই পোষ্ট চাকৰি সংযোজন দেখুৱাইছে। ঘৰত শুভ কামৰ বাবে ধন। ভৰিৰ তলত আঘাত পোৱাৰ পৰা সাৱধান হওক। বুকুৰ বিষ বাঢ়িব পাৰে। বন্ধুৰ কথা মানি চলিলে আপোনাৰ ক্ষতি হব পাৰে। বাহন চলাওঁতে অতিৰিক্ত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব লাগিব।

মকৰ : ব্যৱসায়ৰ উপাৰ্জনৰ সম্ভাৱনা অতি বেছি। নিজৰ ভুল শুধৰণিৰ ফলত ব্যৱসায়ৰ উন্নতি।বয়োজ্যেষ্ঠ লোকে নিজৰ শৰীৰক লৈ চিন্তিত হৈ পৰিব। দূৰলৈ যাত্ৰা নকৰাই ভাল। সমাজত মৰ্যাদা লাভ কৰিব পাৰে। গোটেই দিনটো কাৰোবাৰ চিকিৎসাৰ কামত ব্যস্ত থাকিব। শিশুটিয়ে বাবদ ধন দিব লাগিব পাৰে। ভাল খবৰ পাব পাৰে। পুৰণি আশাবোৰ হয়তো ভাঙি যাব। এটা শিশুৰ ভাল কামে আপোনাক আচৰিত কৰি তুলিব। বিনিয়োগ ব্যৱসায়ে ভাল ফলাফল পাব।

- Advertisement -

কুম্ভ: কৰ্মৰ চাপ বাঢ়িব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায়ত ব্যৱসায়ৰ বিকাশ ।ওচৰ-চুবুৰীয়াৰ লগত শত্ৰুতাৰ সম্ভাৱনা। ভাল কামৰ ওপৰত হতাশা। নতুন ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে, কিন্তু অতি সাৱধানে আগবাঢ়িব। বৰ্ধিত পৰিশ্ৰমৰ লগত শাৰীৰিক অসুস্থতাৰ সংযোজন। গোচৰৰ লগত জড়িত হ’ব পাৰে। টকাক লৈ দেউতাৰ লগত তৰ্ক। কাণৰ সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। দেউতাকৰ দেহৰ বিষয়ে অলপ চিন্তা হ’ব পাৰে। প্ৰেমত বাধা থাকিলেও তাৰ লগত আনন্দ থাকিব। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ নতুন যোগাযোগ থাকিব পাৰে।

মীন: সহকৰ্মীসকলে ক্ষোভ প্ৰকাশ কৰাৰ লগে লগে মানসিক চাপ বাঢ়িব। প্ৰেমত অসুবিধা বাঢ়িব পাৰে। পত্নীৰ স্বভাৱৰ বাবে পৰিয়ালত অস্থিৰতা। শিশুসকলে ঘৰৰ কামত সহায় কৰিব লাগিব। নতুন কৰ্মচাৰী নিয়োগ কৰাৰ আগতে ব্যৱসায়টো ভালদৰে চাওক। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সংগ উপভোগ কৰক। আপোনাৰ ষ্টেমিনাই আপোনাক বিপদত সুৰক্ষা দিব। খুব কম কথা কওক। কঁকালৰ সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। ভ্ৰমণ কৰিবলৈ উৎসাহিত হ’ব পাৰে। স্বামী-স্ত্ৰীৰ মাজত সু-সম্পৰ্ক অটুট থাকিব। স্বাস্থ্য ভাল নহ’ব। অত্যধিক খং ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

ৰাশিফল ২০২৪: মংগল গ্ৰহ কুম্ভ ৰাশিত প্ৰৱেশ, সমস্যা বৃদ্ধি পাব ৩ ৰাশিত ।

ৰাশিফল ২০২৪ : জ্যোতিষত মংগল গ্ৰহক সাহস আৰু বীৰত্বৰ...

Today rashifal in Assamese আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। 15 March 2024

ৰাশিফল ​​১৫ মাৰ্চ ২০২৪: পৰিয়াললৈ স্বাস্থ্য, চাকৰিৰ পৰা ব্যৱসায়লৈ,...