ৰাশিফল 21 এপ্ৰিল জানক আপোনাৰ ৰাশি ৷ Assamese Rasifal

Date:

- Advertisement -

ৰাশিফল 21 এপ্ৰিল

- Advertisement -
Assamese Rasifal




 মেষ ৰাশি

আজি, বেয়া কামত জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শ লোৱা উচিত। বিবাহিত লোকসকলৰ জীৱনত সুখ আহিব| সফলতাৰ নতুন দুৱাৰ যুৱসকলৰ বাবে মুকলি হ’ব পাৰে। আপুনি শিশুসকলৰ সৈতে কিছু সময় অতিবাহিত কৰাৰ সুযোগ পাব, যি পাৰিবাৰিক সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য উঠা-নমা হ’ব পাৰে। মাক সিদ্ধিদাত্ৰীক ফুল আগবঢ়াওক, শিশুৱে উন্নতি কৰিব। 

- Advertisement -

বৃষ 

আপোনাৰ মন আজি সুখী হ’ব| যিসকলে জোতাৰ ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকে গতি লাভ কৰিব। আজি লাভমেটে তেওঁৰ সঙ্গীৰ সৈতে তেওঁৰ হৃদয় ভাগ বতৰা কৰিব| কাৰ্যালয়ৰ কাম ভালদৰে সম্পূৰ্ণ হ’ব। শিক্ষাৰ্থীজনে নতুন কিবা শিকাৰ সুযোগ পাব। আজি আপোনাৰ বৃদ্ধসকলৰ সৈতে কথা পাতিবলৈ এটা দিন থাকিব পাৰে। মা দুৰ্গাৰ আৰতি পৰিৱেশন কৰক, ঘৰত সুখ আৰু সমৃদ্ধি থাকিব।

মিথুন ৰাশি

আজি আপোনাৰ দিনটো সুখী হ’ব| যিসকল ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত তেওঁলোকে কিছু ডাঙৰ দায়িত্ব পাব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ পৰিমাণৰ ব্যৱসায়ীসকলে ডাঙৰ লাভালাভ পাব পাৰে। আজিৰ দিনটো প্ৰেমিকৰ বাবে সম্পৰ্কত মিঠাই যোগ দিয়াৰ দিন হ’ব| যিসকলে সম্পত্তিৰ কাম কৰে তেওঁলোকে লাভ কৰিব। মাদুৰ্গাক নাৰিকল আগবঢ়াওক, কামৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰগতিৰ সুযোগ থাকিব। 

- Advertisement -

কৰ্কট 

আজি আপুনি সাৱধানে সিদ্ধান্ত ল’ব লাগিব| যদি আপুনি আপোনাৰ নিজৰ ব্যৱসায় কৰে, আপুনি যিকোনো লোকৰ সৈতে কথা পাতি থাকোতে আপোনাৰ কথাবোৰৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়া উচিত। যদি আপুনি নতুন চুক্তিএটাত ধন বিনিয়োগ কৰিবলৈ গৈ আছে, প্ৰথমে এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ ল’বলৈ নিশ্চিত হ’ব। মা সিদ্ধিদাত্ৰীৰ সন্মুখত ঘিউৰ চাকি এটা জ্বলাওক, ই কৰোবাৰত থাকিব। 

সিংহ ৰাশি

আজি আপুনি সকলো ধৰণে উদ্বেগৰ পৰা মুক্ত হ’ব| মহিলাসকলৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন হ’ব। বাণিজ্যৰ ক্ষেত্ৰত শিক্ষাৰ্থীসকলে কিবা ভাল শিকিব পাৰিব। কৰ্মৰত লোকসকলে ওজন হ্ৰাস কৰিব। আপুনি অৰ্থনৈতিক লাভালাভ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বাহন ক্ৰয় যোগহৈ পৰিছে। মা দুৰ্গাক ইলাচী আগবঢ়াওক, আপুনি সকলো ধৰণৰ ভয়ৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব।

 কন্যা ৰাশি

সকলোৱে আজি আপোনাৰ সৈতে খোজ কাঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰিব। যিসকল আদালতৰ গোচৰত জড়িত আছে তেওঁলোকক আজি বন্ধ কৰা হ’ব পাৰে। আপুনি কাৰ্যালয়ত পোৱা নতুন প্ৰকল্পটো সম্পূৰ্ণ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত কনিষ্ঠসকলৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। আজি, আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ঘৰত এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব পাৰে। মাদুৰ্গাক ৰঙা চুনাৰী আগবঢ়াওক, বিবাহৰ অসুবিধাবোৰ আঁতৰ কৰা হ’ব। 

তুলা

আপোনাৰ কিছুমান স্থবিৰ কাম আজি সম্পূৰ্ণ হ’ব পাৰে। যিসকল থিয়েটাৰৰ সৈতে জড়িত তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ দক্ষতা উন্নত কৰিবলৈ সময় পাব। আপুনি আজি এটা নতুন দায়িত্ব পাব পাৰে| যিসকলে কাম কৰি আছে তেওঁলোকে পদোন্নতিৰ সুযোগ পাব পাৰে। আপুনি আজি শিশুৰ সৈতে সন্ধিয়া ঘৰত খেল খেলাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। মাসিদিদাত্ৰীত কুমকুম তিলক প্ৰয়োগ কৰক, আপোনাৰ ভাগ্য বৃদ্ধি হ’ব। 

বৃশ্চিক ৰাশি

আজি গোটেই দিনটো আপোনাৰ সুখ থাকিব। যিসকলে এই পৰিমাণৰ চৰকাৰী কাম কৰে তেওঁলোকে কিছু ভাল খবৰ পাব। যদি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, আপুনি এটা ভাল সুযোগ পাব পাৰে। আজি, পাৰিবাৰিক কামৰ বাবে, কাৰ্যালয়ৰ কাম অলপ স্তব্ধ হ’ব পাৰে। আজি অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি ভাল হ’ব। মা দুৰ্গাক লবঙ্গ আগবঢ়াওক। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। 

ধনু

আজি আপুনি জীৱনত এটা নতুন স্থান পাব। ফেশ্বন ডিজাইনাৰ লোকসকলৰ মনত আজি ভাল ধাৰণা থাকিব পাৰে। যিসকল সংগীতৰ ক্ষেত্ৰৰ সৈতে জড়িত তেওঁলোকে কিছু ডাঙৰ খ্যাতি লাভ কৰিব পাৰে। মহিলাসকলে আজি পাকঘৰৰ কামত কিছু সকাহ পাব, পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাক সহায় কৰিব। মাতৃ সিদ্ধিদাত্ৰীক প্ৰণাম জনাব, সম্পত্তি ক্ৰয়ৰ অসুবিধাবোৰ আঁতৰ কৰা হ’ব। 

মকৰ ৰাশি 

আজিৰ দিনটো এটা সাধাৰণ দিন হ’বলৈ গৈ আছে। যিসকল ব্যৱসায়ী তেওঁলোকে আজি অৰ্থনৈতিক উত্থান-পতন দেখিব পাৰে| যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি কিবা এটাৰ বিষয়ে চিন্তিত হৈ আছে, ইয়াক আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰক আৰু মনটোৱে মানসিক শান্তি পাব। চিন্তা নকৰাকৈ কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়া পৰিহাৰ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে পঢ়িবলৈ মন যাব। মা দুৰ্গাৰ সন্মুখত ঘিউৰ চাকি জ্বলাওক, আদালতে আদালতৰ গোচৰৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। 

কুম্ভ ৰাশি

আপোনাৰ দিনটো খুব ভাল হ’ব। যিসকল লেখক তেওঁলোকৰ মতামতৰ প্ৰতি সন্মান থাকিব। আজি সামাজিক মাধ্যমত সক্ৰিয় হৈ থকাটো আপোনাৰ বাবে অতি লাভজনক হ’ব পাৰে। অবিবাহিতসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন আজি সুখী হ’ব। শিশুৱে আজি অধ্যয়ন কৰি থকাতকৈ অধিক খেলিবলৈ গুৰুত্ব দিব। মা দুৰ্গাক নাৰিকল আগবঢ়াওক, স্তব্ধ টকা ঘূৰি আহিব। 

মীন

আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিকল্পিত কামবোৰ সোনকালে সম্পূৰ্ণ কৰিব। যিসকলে এই পৰিমাণৰ লোৰ ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকৰ কামত অলপ বিৰতি থাকিব পাৰে। সৰু ভাইসকলে তেওঁলোকৰ ভগ্নীসকলৰ পৰা এটা উপহাৰ পাব পাৰে| আপুনি জীৱনত আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। বৃদ্ধসকলে সময়মতে ঔষধ গ্ৰহণ কৰিব লাগে আৰু স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। ভূমিৰ বিষয়বোৰো সমাধান কৰা হ’ব। মাক দুৰ্গাৰ ভৰি স্পৰ্শ কৰক আৰু নিযুক্তিৰ সুযোগ পাওক। 

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰা এখন ডাক্তৰৰ স্লিপ

যেতিয়াই কোনো ৰোগীয়ে নিজৰ ৰোগৰ চিকিৎসাৰ বাবে চিকিৎসকৰ ওচৰলৈ...

Assamese Quotes : দৈনন্দিন জ্ঞান আৰু বাণী

“জীৱনটো আচলতে খুব চুটি; কেৱল জীৱনৰ দুখ যন্ত্ৰণাবোৰেহে খুব...