সূৰ্যবংশী আৰু বেল বটম স্বাধীনতা দিৱসত মুক্তি লাভ কৰিব নে

Date:

- Advertisement -

বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ অক্ষয় কুমাৰে তেওঁৰ আহিবলগীয়া দুখন চলচ্চিত্ৰ – “সূৰ্যবংশী” আৰু বেল বটমৰ মুক্তিৰ তাৰিখক লৈ জল্পনা-কল্পনা খণ্ডন কৰিছে। অক্ষয়ে শনিবাৰে এটা বিবৃতি জাৰি কৰি আগষ্টত স্বাধীনতা দিৱসত দুয়োখন ছবি আহিব বুলি অসমৰ্থিত প্ৰতিবেদনৰ প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰিছিল।

অক্ষয় কুমাৰে জাৰি কৰা বিবৃতিটোত এইদৰে কোৱা হৈছে: “সূৰ্যবংশী আৰু বেল বটমৰ মুক্তিসন্দৰ্ভত মোৰ অনুৰাগীসকলৰ উত্তেজনা আৰু আগ্ৰহেৰে মই বিনম্ৰ হৈছোঁ, আৰু তেওঁলোকক অন্তৰৰ পৰা ধন্যবাদ জনাব বিচাৰো।
অৱশ্যে, এই মুহূৰ্তত, দুয়োখন চলচ্চিত্ৰ স্বাধীনতা দিৱসত মুক্তি পাব বুলি কোৱাটো সম্পূৰ্ণৰূপে অনুমানমূলক। দুয়োখন চলচ্চিত্ৰৰ প্ৰযোজকে মুক্তিৰ তাৰিখ নিৰ্ধাৰণ কৰি আছে আৰু সঠিক সময়ত ঘোষণা কৰিব।”
অক্ষয় কুমাৰ অভিনীত স্পাই থ্ৰিলাৰ “বেল বটম”ত বাণী কাপুৰ, লাৰা দত্ত আৰু হুমা কুৰেছিয়েও অভিনয় কৰিছে। আশীৰ দশকত নিৰ্মিত পিৰিয়ড চোৰাংচোৱা থ্ৰিলাৰখন প্ৰথমতে মে মাহত মুক্তি পোৱাৰ কথা আছিল।
ৰোহিত চেট্টীৰ ডাঙৰ টিকট আৰক্ষীৰ নাটক “সূৰ্যবংশী”ত অক্ষয়ৰ সৈতে কেটৰিনা কাইফক দেখুওৱা হ’ব। চলচ্চিত্ৰখন প্ৰথমতে ৩০ এপ্ৰিলত মুক্তি পোৱাৰ কথা আছিল। 
MUST READ  অনিল কাপুৰৰ সৰু জীয়েক ৰিয়া কাপুৰে কইনা হ'বলৈ গৈ আছে ।
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

Mure Dusokule Suwa Ghone Ghone | মোৰে দুচুকুৰে চোৱা ঘনে ঘনে Old HIT Lyrics

Mure Dusokule Suwa Ghone Ghone | মোৰে দুচুকুৰে চোৱা...

যেতিয়া ৰেখা অক্ষয় কুমাৰৰ প্ৰেমত পৰিছিল আৰু ছেটত কৰিব লৈছিল এই কাম , মই দেখিছিলো-ৰবিনা টেন্দন 

বলীউডৰ খিলাদি অৰ্থাৎ অক্ষয় কুমাৰৰ নামটো সেই সময়ত উদ্যোগটোৰ...