যেতিয়া ৰেখা অক্ষয় কুমাৰৰ প্ৰেমত পৰিছিল আৰু ছেটত কৰিব লৈছিল এই কাম , মই দেখিছিলো-ৰবিনা টেন্দন 

Date:

- Advertisement -

বলীউডৰ খিলাদি অৰ্থাৎ অক্ষয় কুমাৰৰ নামটো সেই সময়ত উদ্যোগটোৰ বহু ছোৱালীৰ লগত জড়িত হৈ পৰিছিল। অৱশ্যে এই তালিকাত এটা নাম আছে যিয়ে আপোনাক আচৰিত কৰিব পাৰে। সেই নাম প্ৰবীণ অভিনেত্ৰী ৰেখা।

 বলীউডৰ খিলাদি অৰ্থাৎ অক্ষয় কুমাৰৰ নামটো সেই সময়ত উদ্যোগটোৰ বহু ছোৱালীৰ লগত জড়িত হৈ পৰিছিল। অৱশ্যে এই তালিকাত এটা নাম আছে যিয়ে আপোনাক আচৰিত কৰিব পাৰে। সেই নাম প্ৰবীণ অভিনেত্ৰী ৰেখা। হয়, এটা সময় আছিল যেতিয়া ৰেখা আৰু অক্ষয়ৰ নাম একেলগে জড়িত হ’বলৈ ধৰিলে। ৰেখাই তাইতকৈ ১৩ বছৰ সৰু অক্ষয়ৰ প্ৰেমত পৰা বুলি খবৰ ওলাইছিল। আনহাতে সেই সময়ত অক্ষয় কুমাৰৰ সম্পৰ্ক আছিল ৰবীনা টণ্ডনৰ সৈতে। ৰেখাই অক্ষয়ৰ প্ৰেমত পৰিছিল

- Advertisement -

এই কাহিনীটো ১৯৯৬ চনৰ, যেতিয়া অক্ষয় কুমাৰ, ৰেখা আৰু ৰবীনা টণ্ডনৰ ছবি খিলাদি কা খিলাদি মুক্তি পাইছিল। চৰ্চালৈ অহা এই ছবিখনত অক্ষয় আৰু ৰেখাৰ বহু অন্তৰংগ দৃশ্য দেখা গৈছিল। এই ছবিখনৰ শ্বুটিঙৰ সময়ত ৰেখাৰ অক্ষয়ৰ প্ৰতি থকা প্ৰৱণতা দেখা গৈছিল। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি ৰেখাই অক্ষয়ক ভাল পাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাই ঘৰৰ পৰাও সিহঁতৰ বাবে খাদ্য আনিছিল। আনহাতে সেই সময়ত অক্ষয় আৰু ৰবীনা ইজনে সিজনৰ লগত ডেটিং কৰি আছিল। ৯০ৰ দশকৰ শেষৰ ফালে ৰবীনা আৰু অক্ষয়ৰ বাগ্দান হয় যদিও তেওঁলোকৰ সম্পৰ্ক স্থায়ী নহ’ল আৰু ৰবীনাই চলচ্চিত্ৰ বিতৰক অনিল থাদানীক বিয়া কৰায়।

এক সাক্ষাৎকাৰত ৰবীনা টণ্ডনে কৈছিল, “সেই সময়ত অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে জানিছিল যে আমি দুয়ো সম্পৰ্কত আছোঁ আৰু তথাপি তেওঁ তেতিয়াও অক্ষয়ৰ সৈতে ঘনিষ্ঠ হৈ আছিল, তেন্তে মই বস্তুবোৰ চম্ভালিবলৈ চেষ্টা কৰিলো। মই দেখিছিলো যে তাই তাইৰ ঘৰৰ পৰা তেওঁলোকৰ বাবে খাদ্য আনিছিল। কিন্তু অক্ষয়ে পৰিস্থিতিটো কেনেদৰে মোকাবিলা কৰিব লাগে জানিছিল।”

MUST READ  सिद्धार्थ मल्होत्रा-कियारा आडवाणी के शेरशाह का संगीत विश्व स्तर पर दिल जीतता है, रांझा और रत्हैन लाम्बियान ने इसे बिलबोर्ड ग्लोबल एक्ससीएल यूएस चार्ट्स में बनाया अपना स्थान
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related