বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডাই ৰশ্মিকা মাণ্ডন্নাক বিয়া কৰাব, এংগেজমেণ্টৰ তাৰিখ ঠিক? ছবিৰ চেটৰ পৰাই আৰম্ভ হৈছিল প্ৰেম কাহিনী

Date:

- Advertisement -

Rashmika Weds Vijay বিজয় দেৱৰাকোণ্ডা ৰশ্মিকা বিবাহ বাতৰিঃ বিজয় দেৱৰাকোণ্ডা আৰু ৰশ্মিকা মণ্ডন্নাৰ অনুৰাগীয়ে দীৰ্ঘদিন ধৰি তেওঁলোকৰ বিবাহৰ উৰাবাতৰি সঁচা হোৱাটো কামনা কৰি আহিছে। দৰা-কইনাৰ অৱতাৰত দুয়োৰে ছবিও ভাইৰেল হৈ পৰিছে। বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডাই বন্ধু ৰশ্মিকা মাণ্ডন্নাৰ লগত বাগ্দান কৰা বুলিও চৰ্চা চলিছিল।  এতিয়া তেওঁলোকৰ এংগেজমেণ্ট আৰু বিয়াৰ কথা পুনৰ চচিয়েল মিডিয়াত চৰ্চা হৈছে। খবৰটো হ’ল তেওঁলোকৰ এংগেজমেণ্টৰ তাৰিখো নিৰ্ধাৰণ কৰা হৈছে।

‘গীতা গোবিন্দম’ ছবিৰ শ্বুটিংৰ সময়ত বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডা আৰু ৰশ্মিকা মাণ্ডন্নাই ইজনে সিজনৰ ওচৰ চাপিছিল। ছবিখনে বক্স অফিচত ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিছিল, তাৰ পিছত দুয়োখনকে ‘ডিয়াৰ কমৰেড’ত দেখা গৈছিল। এই ছবিখনে দৰ্শকৰ হৃদয় জয় কৰাত সফল নহ’ল যদিও ইয়াৰ ফলত তেওঁলোকৰ সম্পৰ্ক দুৰ্বল নহ’ল।

- Advertisement -

প্ৰতিটো উৎসৱত বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডাৰ ঘৰলৈ ৰশ্মিকা মণ্ডন্না আহে বুলি বহুদিন ধৰি চৰ্চা চলি আহিছে। ইয়াৰ উপৰিও দুয়োজনেই ছুটীৰ বাবে মালদ্বীপলৈ যোৱা বুলিও চৰ্চা চলিছে।

এতিয়া শুনা গৈছে বিজয়-ৰশ্মিকাই বিয়া পাতিবলৈ ওলাইছে। দুয়োৰে এংগেজমেণ্টো সোনকালে হ’ব, যাৰ পৰা বুজা যায় যে দুয়োৰে পৰিয়ালে এই সম্পৰ্কত সন্মতি প্ৰকাশ কৰিছে। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰিত এক সূত্ৰৰ উদ্ধৃতি দি কোৱা হৈছে যে ফেব্ৰুৱাৰী মাহৰ দ্বিতীয় সপ্তাহত এই এংগেজমেণ্ট হ’ব। এই দাবীবোৰত কিমান সত্য আছে সেয়া পিছত গম পোৱা যাব।

কিছুদিন পূৰ্বে বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডাই ‘খুশী’ নামৰ এখন ছবিত কাম কৰিছিল, য’ত সামন্ত ৰুথ প্ৰভু মুখ্য নায়িকা। ২০২৩ চনৰ ১ ছেপ্টেম্বৰত মুক্তি লাভ কৰিছিল ছবিখন। বৰ্তমান ‘গীতা গোবিন্দম’ৰ দৰে ব্লকবাষ্টাৰ ছবি দিয়া পৰিচালক পৰশুৰাম পেটলাৰ পৰিচালনাত নিৰ্মাণ হৈ থকা এখন ছবিত কাম কৰি আছে বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডাই।

MUST READ  'পুষ্পা'ৰ ২৫ বছৰীয়া অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ২টা সন্তানৰ পিতৃ আৰু ৪৭ বছৰীয়া এজন ব্যক্তিৰ প্ৰেমত পৰিছে, জানো আহক তেওঁ কোন।
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

Mure Dusokule Suwa Ghone Ghone | মোৰে দুচুকুৰে চোৱা ঘনে ঘনে Old HIT Lyrics

Mure Dusokule Suwa Ghone Ghone | মোৰে দুচুকুৰে চোৱা...

যেতিয়া ৰেখা অক্ষয় কুমাৰৰ প্ৰেমত পৰিছিল আৰু ছেটত কৰিব লৈছিল এই কাম , মই দেখিছিলো-ৰবিনা টেন্দন 

বলীউডৰ খিলাদি অৰ্থাৎ অক্ষয় কুমাৰৰ নামটো সেই সময়ত উদ্যোগটোৰ...