‘পুষ্পা’ৰ ২৫ বছৰীয়া অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ২টা সন্তানৰ পিতৃ আৰু ৪৭ বছৰীয়া এজন ব্যক্তিৰ প্ৰেমত পৰিছে, জানো আহক তেওঁ কোন।

Date:

- Advertisement -

Rashmika Mandana : দক্ষিণ ভাৰতীয় ছবিৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী ৰশ্মিকা মণ্ডন্নাই অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে সমগ্ৰ দেশতে ডাঙৰ নাম অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে। হিন্দী বেল্টৰ দৰ্শকৰ মাজতো তেওঁৰ সৌন্দৰ্য্য আৰু অভিনয়ৰ চৰ্চা হয়। আজিকালি পুষ্পা: দ্য ৰাইচ ছবিখনৰ জৰিয়তে ডাঙৰ পৰ্দাত বাতৰিৰ শিৰোনাম দখল কৰিছে ৰশ্মিকা। এই ছবিখনত তেওঁক দেখা গৈছে ছুপাৰষ্টাৰ আল্লু অৰ্জুনৰ সৈতে। অভিনয়ৰ সমান্তৰালকৈ ৰশ্মিকা মণ্ডন্নাই নিজৰ সৌন্দৰ্য আৰু মৰমলগাতাৰ ভিত্তিত লাখ লাখ অনুৰাগী লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে। লাখ কোটি মানুহ তাইক লৈ পাগল, অৱশ্যে আপুনি জানেনে ৰশ্মিকা নিজেই কাৰ প্ৰতি মোহিত?যদি নাই, তেন্তে তাই কোনজন অভিনেতাক ভাল পায় কওঁ। বিশেষ কথাটো হ’ল ৰশ্মিকাই ভাল পোৱা অভিনেতাজন স্নাতক নহয় আৰু ছুপাৰষ্টাৰজন দুটি সন্তানৰ পিতৃ। আমি আপোনালোকৰ লগত কথা পাতি থকা অভিনেতাজন হৈছে মাষ্টাৰ ফেম থালাপথী বিজয়। বহু ছবিত কাম কৰাৰ লগতে দক্ষিণ ভাৰতীয় চিনেমাতো তেওঁৰ ভাল কমাণ্ড আছে। ৰশ্মিকাই তেওঁৰ এখন ছবিৰ প্ৰচাৰৰ সময়ত কৈছিল যে তেওঁ বিজয়ক ভাল পায়।

মন কৰিবলগীয়া যে তেওঁৰ এটা সাক্ষাৎকাৰৰ সময়ত ৰশ্মিকা মাণ্ডন্নাই কৈছিল যে তেওঁৰ এজন তামিল তাৰকাৰ প্ৰতি তেওঁৰ প্ৰেম আছে যাৰ সৈতে তেওঁ পৰ্দাত দেখা দিব বিচাৰে আৰু সেই অভিনেতাজন হৈছে থালাপথী বিজয়। এই কথা প্ৰকাশ কৰিছে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ ছবি ভীষ্মৰ প্ৰচাৰৰ সময়ত। বাৰু, আপোনালোকক কওঁ যে থালাপথী বিজয়ৰ প্ৰতি ৰশ্মিকাৰ ক্ৰাছ থাকিলেও আজিকালি বিখ্যাত অভিনেতা বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডাৰ প্ৰেমত পৰিছে যদিও দুয়োজন অভিনেতাই কেতিয়াও তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে একো কোৱা নাই।

- Advertisement -

ৰশ্মিকা আৰু বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডাৰ যুটিও ডাঙৰ পৰ্দাত দেখা গৈছে। মুম্বাইৰ এখন ৰেষ্টুৰেণ্টতো দুয়োজন অভিনেতাকে একেলগে দেখা গৈছিল। কিন্তু দুয়োজনে নিজৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে একো কোৱাৰ পৰা বিৰত আছে। আপোনালোকক কওঁ যে ৰশ্মিকাই ছ’চিয়েল মিডিয়াতো শক্তিশালী ফেন ফ’ল’ৱাৰ বজাই ৰাখিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীক ইনষ্টাগ্ৰামত ২ কোটি ৬৮ লাখ (২৬.৮ ) মিলিয়নতকৈ অধিক লোকে অনুসৰণ কৰিছে। ৰশ্মিকাৰ ৱৰ্ক ফ্ৰণ্টৰ কথা ক’বলৈ গ’লে শেহতীয়াকৈ মুক্তি পোৱা ছবি ‘পুষ্পা’ই বিশ্বজুৰি ৩০০ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছে। তেওঁৰ আগন্তুক ছবিসমূহৰ ভিতৰত আছে মিছন মাজনু আৰু ‘গুডবাই’।

MUST READ  পাপনৰ সৈতে বিহু মঞ্চত গীত পৰিবেশন কৰি থকা ছোৱালী জনীকোন হয় ? ক'ত কেনেকৈ লগ পালে পাপনে |
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related