কন্যা ৰাশিফলঃ জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰলৈ কন্যা ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ২০২৩ বৰ্ষ কেনেকুৱা হ’ব?

Date:

- Advertisement -

২২ এপ্ৰিলৰ পিছত গঠন হ’ব গুৰু-চন্দল ​​দোষ। অক্টোবৰৰ শেষত ৰাহু মীন ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰাৰ বিপৰীতে কেতু কন্যা ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব, যাৰ বাবে আপুনি স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

- Advertisement -

কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে ২০২৩ বৰ্ষটো সু-শুভ খবৰৰ বছৰ হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। গোটেই বছৰটো ভাগ্য আৰু সুখৰ সুফল পাব। শনিৰ ট্ৰেনজিট কন্যা ৰাশিৰ লোকৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’ব। আপোনাৰ বাবে ১৭ জানুৱাৰীত কুম্ভ ৰাশিত শনিৰ ট্ৰেনজিট হ’ব অষ্টম স্থানত। শনিৰ ৰাশিৰ পৰিবৰ্তনৰ বাবে এই ৰাশিৰ লোকসকলে চাকৰিটোত উন্নত সুযোগ আৰু উপকাৰৰ যোগফল লাভ কৰে। এপ্ৰিল মাহত বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিট আপোনাৰ ৰাশিৰ পৰা সপ্তম স্থানত থাকিব, যাৰ বাবে বিবাহিত জীৱন আৰু অংশীদাৰিত্বত অনুকূল প্ৰভাৱ পৰিব।

 

২২ এপ্ৰিলৰ পিছত গঠন হ’ব গুৰু-চন্দল ​​দোষ। অক্টোবৰৰ শেষত ৰাহু মীন ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰাৰ বিপৰীতে কেতু কন্যা ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব, যাৰ বাবে আপুনি স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। অংশীদাৰিত্বত কিছু বাধা আহিব পাৰে। ২০২৩ চনৰ জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰ মাহলৈ কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে কেনেকুৱা সময় হ’ব জনাওক।

- Advertisement -

জানুৱাৰী- জানুৱাৰী মাহটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত ভাল সফলতা লাভ কৰিব। ব্যৱসায়তো ভাল লাভ হ’ব পাৰে। যিসকল অবিবাহিত, তেওঁলোকৰ বিবাহ ঠিক কৰিব পাৰি। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত সমস্যা হব পাৰে।

ফেব্ৰুৱাৰী- এই মাহটো আপোনাৰ বাবে সফলতা আৰু আৰাম বৃদ্ধিৰ হ’ব। আৰ্থিক লাভৰ উৎকৃষ্ট সুযোগ থাকিব। ২০২৩ বৰ্ষৰ এই মাহতে ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে ভাল সফলতা কঢ়িয়াই আনিব। প্ৰেমৰ বিষয়ত প্ৰেম গভীৰ হৈ পৰিব।

- Advertisement -

মাৰ্চ – ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি হ’ব পাৰে। বহু নতুন আঁচনিত এমাহৰ অগ্ৰগতি হ’ব। চৰকাৰী কামত ভাল সফলতা লাভ কৰিব পাৰি। এই মাহত আপুনি মাটি বা ঘৰৰ যিকোনো চুক্তি চূড়ান্ত কৰিব পাৰিব।

এপ্ৰিল- এই মাহত গুৰু-চন্দল ​​দোষ গঠন হোৱাৰ বাবে কিছু সমস্যাৰ সৃষ্টি হব পাৰে। টকা হেৰুৱাৰ বাবে মন দুখী আৰু চিন্তিত হৈ থাকিব পাৰে। শত্ৰুৱে আপোনাক আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱনত তিক্ততা থাকিব পাৰে।

মে’- কন্যা ৰাশিৰ ৰাইজৰ বাবে এই মাহতে নতুন চাকৰিৰ সন্ধান সম্পূৰ্ণ হ’ব। আগৰ তুলনাত অধিক উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব। এই মাহত পৰিয়ালৰ সৈতে বাহিৰত ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰিব। যিসকলৰ কোনো বিবাদ আদালতত বিচাৰাধীন হৈ আছে তেওঁলোকৰ নিষ্পত্তি কৰিব পাৰিব। অৱশ্যে মাহৰ শেষত আপুনিও সংগীৰ ষড়যন্ত্ৰৰ বলি হ’ব পাৰে, গতিকে ভালদৰে বিবেচনা কৰিহে কাৰোবাক বিশ্বাস কৰক। আপোনাৰ গোপনীয় কথাবোৰ সকলোৰে লগত শ্বেয়াৰ নকৰিব।

জুন- জুন মাহে আপোনাক সৃষ্টিশীল কামত সফলতা প্ৰদান কৰিব। কৰ্মসংস্থাপনৰ দিশত চলি থকা প্ৰচেষ্টা ফলপ্ৰসূ হ’ব। অবিবাহিত লোকৰ বাবে তেওঁলোকৰ বিবাহৰ বিষয়ে পূৰ্ণগতিত আলোচনা কৰা হ’ব। টকাৰ বাবে ভাল সুযোগ পাব।

জুলাই- এই মাহত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব পাৰে। প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সংস্পৰ্শলৈ আহি আপোনাৰ বহু কাম সোনকালে সফল হ’ব। এই মাহত নিয়োজিত লোকৰ বাবে বহু সোণালী সুযোগ লাভ কৰিব পৰা যাব। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে এই মাহ প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফল হ’ব। কিন্তু এই মাহত আপোনাৰ খৰচ বেছি হ’ব।

 

আগষ্ট- এই মাহত কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে, কিন্তু কেইদিনমানৰ পিছত বিপদৰ ডাৱৰ আঁতৰি যাব। প্ৰচেষ্টাত ভাল সফলতা লাভ কৰিব। পৰিয়ালৰ সদস্য আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। আৰ্থিক লাভৰ সুযোগ থাকিব যিয়ে আপোনাৰ সকলো আৰ্থিক সমস্যা দূৰ কৰিব।

ছেপ্টেম্বৰ- এই মাহত আপুনি নিজৰ বাক্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব আৰু সংযম আৰু ধৈৰ্য্য দেখুৱাব লাগিব। ছেপ্টেম্বৰ মাহত আপোনাৰ আৰ্থিক দিশটো শক্তিশালী হ’ব। হঠাতে টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কিন্তু এই মাহত কাৰো লগত অপ্ৰয়োজনীয় বিবাদৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব।

 

অক্টোবৰ- এই মাহত আপোনাৰ পৰিয়ালত এনেকুৱা এটা অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে য’ত আপুনি এনেকুৱা মানুহক লগ পাব যিয়ে আপোনাৰ কামত সহযোগ কৰিব। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত ২০২৩ চনৰ এই মাহটো বহুত ভাল হ’ব। চাকৰি আৰু ব্যৱসায় কৰা মানুহে লাভৰ বাবে আৰু বহুতো উৎকৃষ্ট সুযোগ পাব।

নৱেম্বৰ- এই মাহত আপুনি অধিক ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ ওপৰত চলি থকা বিবাদৰ সমাধান হ’ব পাৰে য’ত আপুনি ভাল লাভ পাব পাৰে। বাঢ়িব সুখ আৰু সমৃদ্ধি। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। মাহৰ শেষত কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে।

ডিচেম্বৰ – ২০২৩ চনৰ শেষ মাহত আপোনাৰ সন্মান আৰু ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি পাব। হঠাতে টকা পাব পাৰে যাৰ ফলত আপোনাৰ বেংকৰ বেলেঞ্চ বৃদ্ধি পাব। বছৰৰ শেষত আপোনাৰ শক্তি বৃদ্ধি পাব আৰু আপোনাৰ বাবে লোৱা সকলো সিদ্ধান্তৰ শলাগ লোৱা হ’ব।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

Eassy On Himanta Biswa Sarma in Assamese : হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ জীৱনী।

প্ৰাৰম্ভিক জীৱনৰাজনৈতিক জীৱনভাৰতীয় জনতা পাৰ্টীমুখ্যমন্ত্ৰী হিচাপে শপত গ্রহণঅন্যান্য হিমন্ত বিশ্ব...