Vastu Tips for Career Growth : যদি আপুনি কেৰিয়াৰত দ্ৰুত সফলতা বিচাৰে, তেন্তে ঘৰতে এই অলৌকিক উদ্ভিদ ৰোপণ কৰক! উপাৰ্জনও বৃদ্ধি পাব

Date:

- Advertisement -

Vastu Tips for Career Growth

- Advertisement -

ঘৰৰ ভিতৰত থকা গছবোৰে ঘৰৰ ভিতৰত সতেজতা আৰু ধনাত্মকতা প্ৰদান কৰে, লগতে কিছুমান গছ-গছনি অতি উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হয়। এই বিশেষ উদ্ভিদবোৰক বাস্তু শাস্ত্ৰত অতি শুভ বুলি বৰ্ণনা কৰা হৈছে। এই গছবোৰে  উপাৰ্জন কৰে বৃদ্ধি কৰে , ঘৰৰ মানুহৰ প্ৰগতিত অহা বাধাবোৰ আঁতৰাই দিয়ে বুলি জনবিশ্বাস। সুস্বাস্থ্য ৰক্ষা কৰে, লগতে পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি আনে। আজি আমি এনে এটা উদ্ভিদৰ বিষয়ে কবলৈ গৈ আছোঁ যিয়ে অলৌকিক ফল দিয়ে। ঘৰতে ৰোপণ কৰাৰ লগে লগে কেৰিয়াৰত দ্ৰুতগতিত অগ্ৰগতি হয় আৰু আয়ো বৃদ্ধি পায়।

- Advertisement -

Snake plant য়ে অলৌকিক ফলাফল দিয়ে

বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে, ঘৰত Snake plant ৰোপণ কৰিলে বহুতো উপকাৰ পোৱা যায়। ঘৰত এই গছজোপা ৰোপণ কৰিলে বহু সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পায়। টকাৰ প্ৰবাহ বৃদ্ধি পায়। ঘৰখনত সমৃদ্ধি আৰু সুখ বৃদ্ধি পায় । 

Snake plant ৰোপণ কৰিলে প্ৰগতিৰ বাটত আহি থকা বাধাবোৰ আঁতৰ হয়। ঘৰৰ সদস্যসকলে চাকৰি-ব্যৱসায়, পঢ়া-শুনাত ইটোৰ পিছত সিটোকৈ সফলতা লাভ কৰে। প্ৰমোচন-বৃদ্ধি লাভ কৰক।

- Advertisement -

Snake plant এবিধ ভাল প্ৰাকৃতিক বায়ু বিশুদ্ধকৰণ। ই চাৰিওফালৰ বায়ু শুদ্ধ কৰি মানসিক শান্তি দিয়ে। সেয়ে ঘৰত থকা Snake plant ৰ পৰা মানুহে ধনাত্মক ভাৱ অনুভৱ কৰে আৰু ইতিবাচক চিন্তা কৰে।

অফিচৰ টেবুলত Snake plant ৰাখিলেও বৰ ভাল । দক্ষতা বৃদ্ধি কৰে আৰু দ্ৰুত অগ্ৰগতি লাভ কৰাত সহায়ক বুলি প্ৰমাণিত হয়। ল’ৰা-ছোৱালীৰ অধ্যয়ন টেবুলত ৰাখিলেও ভাল। ই তেওঁলোকৰ একাগ্ৰতা বৃদ্ধি কৰে।

কি দিশত Snake plant ৰাখিব ??

ঘৰৰ ভিতৰত দক্ষিণ-পূব কোণত বা পূব বা দক্ষিণ দিশত Snake plant ৰখাটো শুভ। মনত ৰাখিব যে এই গছজোপা আন উদ্ভিদৰ লগত নাৰাখিব, নহ’লে ইয়াৰ বিপৰীত প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। যদি আপুনি ড্ৰয়িং ৰূমত সাপৰ গছ এটা ৰাখিছে তেন্তে এনে ঠাইত ৰাখক যাতে তালৈ অহাসকলে দেখা পায়।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related