Today’s rashifal in Assamese আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। 14 March 2024

Date:

- Advertisement -

Today’s rashifal in Assamese : কাইলৈ ১৪ মাৰ্চ ৰাশিফল: জ্যোতিষ অনুযায়ী ১৪ মাৰ্চ মেষৰ পৰা মীন ৰাশিলৈ ৰাশিফল জানি লওক Today’s Horoscope in Assamese

২০২৪ চনৰ ১৪ মাৰ্চ বৃহস্পতিবাৰে আপোনাৰ দিনটো কেনেকুৱা? কাইলৈ ৰাশিফলত আপোনাৰ ভাগ্যত কি আছে জানি লওক? জ্যোতিষী হৈ থাকক।

- Advertisement -

Today’s Horoscope in Assamese . Today’s rashifal in Assamese 14 March 2024

১/১৩ বৈদিক জ্যোতিষৰ হিচাপ অনুসৰি কাইলৈ অৰ্থাৎ ১৪ মাৰ্চ বৃহস্পতিবাৰ আপোনাৰ বাবে কেনেকুৱা হৈছে? তেওঁৰ ভাগ্য ৰাশিফলৰ দ্বাৰা দিয়া হৈছে। মেষ ৰাশিৰ পৰা মীন ৰাশিৰ ৰাশিফল ১২, প্ৰেম, ধন, শিক্ষা আৰু স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত বৃহস্পতিবাৰ কেনেকৈ খৰচ হ’ব জানি লওক। ইয়াত ২০২৪ চনৰ ১৪ মাৰ্চৰ ৰাশিফল দিয়া হৈছে।

মেষঃ

যদি আপুনি আপোনাৰ শহুৰেকৰ কোনোবা এজনক টকা দিছে তেন্তে আপুনি হয়তো ঘূৰাই পাব পাৰে। আৰ্থিকভাৱে আজি আপোনাৰ বাবে ভাল হ’বলৈ গৈ আছে। আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থাৰ সন্দৰ্ভত আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ পদক্ষেপ ল’ব পাৰে। আপোনাৰ কিছুমান ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাই গতি লাভ কৰিব পাৰে।শৈক্ষিক সমস্যাৰ বাবে ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে পঢ়া-শুনাৰ পৰা বিচলিত হ’ব পাৰে। বহিঃৰাজ্যত বাস কৰা পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ পৰা ফোন কলৰ জৰিয়তে ভাল খবৰ পাব পাৰে

বৃষ ৰাশিঃ

যদি আপুনি বেংক, ব্যক্তি, সংস্থা আদিৰ পৰা ধন ধাৰে লোৱাৰ কথা ভাবিছিল তেন্তে আপুনি সহজেই পাব। আজি আপোনাৰ বাবে ব্যস্ততাৰ দিন হ’বলৈ গৈ আছে। আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছুমান ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে, যিটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। আপোনাৰ কিছুমান গোপন কথা আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ আগত প্ৰকাশ পাব পাৰে। সন্তানৰ লগত দিয়া প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ কৰিব লাগিব আৰু পিকনিকলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

- Advertisement -

মিথুন:

কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ পত্নীয়ে পদোন্নতি পাব পাৰে, কিন্তু কিছুমান কামক অগ্ৰাধিকাৰ দিব লাগিব, তেতিয়াহে সেইবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব পাৰে। আজি আপোনালোকৰ বাবে লৈ আহিছে এটাৰ পিছত এটা ভাল খবৰ। যদি আপুনি আপোনাৰ চাকৰিৰ সমান্তৰালভাৱে অংশকালীন কাম কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেন্তে ইয়াৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰে। আপুনি নতুন সম্পত্তি কিনাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, গতিকে আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সহায় পাব।

কৰ্কট ৰাশি:

যিকোনো আইনী বিষয়ত সাৱধান হ’ব লাগিব, নহ’লে আপোনাৰ বিৰোধীয়ে আপোনাৰ বিৰুদ্ধে ষড়যন্ত্ৰ কৰিব পাৰে। আজি আপোনালোকৰ বাবে দান-বৰঙণিৰ কামত লিপ্ত হৈ নিজৰ নাম উজলাই তোলাৰ দিন হ’ব। আপোনাৰ ঘৰলৈ অতিথি আহিব পাৰে আৰু আপুনিও ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত সম্পূৰ্ণ মনোযোগ দিব, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে, যিটো দেউতাকক সুধিলে আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব।

সিংহ ৰাশি:

প্ৰতিপক্ষই কোৱা কথাৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। আজি আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’বলৈ গৈ আছে। আপুনি নিজৰ কামতকৈ আনৰ কামতহে গুৰুত্ব দিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ কাম শেষ কৰাত অসুবিধা হ’ব, কিন্তু যদি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কোনো চুক্তি চূড়ান্ত হ’বলৈ ওলাইছে তেন্তে সেইটো চূড়ান্ত কৰাত অসুবিধাৰ সৃষ্টি কৰিব। . আপুনি হয়তো আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব।

কন্যা ৰাশি :

আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে দীৰ্ঘ দূৰত্বৰ যাত্ৰাত যাব পাৰে। আজি আপোনালোকৰ বাবে মিশ্ৰিত দিন হ’বলৈ গৈ আছে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে কিছু স্মৰণীয় মুহূৰ্ত কটাওক। বিবাহিত জীৱনত কিছুমান বাধা আহিব পাৰে, যিবোৰ পৰিয়ালৰ বয়সস্থ সদস্যৰ সহায়ত সহজে অতিক্ৰম কৰিব পাৰি। আপোনাৰ পত্নীৰ আগত আপোনাৰ এটা গোপনীয়তা প্ৰকাশ পাব পাৰে।এজনে কোনো প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়া উচিত নহয়, নহ’লে সেইবোৰ পূৰণ কৰাটো কঠিন হ’ব।

- Advertisement -

তুলা ৰাশি:

ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে নিজৰ ছিনিয়ৰসকলৰ লগত শৈক্ষিক দিশত সন্মুখীন হোৱা সমস্যাৰ বিষয়ে কথা পাতিব লাগে। আজি আপোনালোকৰ বাবে মিশ্ৰিত দিন হ’বলৈ গৈ আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কেইজনমান মহিলা বন্ধুৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব আৰু উন্নতিৰ নতুন বাট মুকলি হ’ব আপোনাৰ বাবে, কিয়নো আপোনাৰ বছে আপোনাক প্ৰচাৰ কৰিব পাৰে, যিয়ে আপোনাক বহু কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত সহায় কৰিব।বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি সাৱধান হোৱা উচিত।

বৃশ্চিক ৰাশি :

আপোনাৰ মাকৰ লগত কিবা এটা কথাত কাজিয়া হব পাৰে, তাৰ পিছত মাকৰ ওপৰত খং উঠিব পাৰে। আজি আপোনালোকৰ বাবে কোনো খৰখেদা কামৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ এক বিশেষ দিন হ’ব। আপোনাৰ ডাঙৰ ভুল হ’ব পাৰে। সামাজিক ক্ষেত্ৰৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি পাব আৰু ধৰ্মীয় কাম-কাজৰ প্ৰতি আপোনাৰ বিশ্বাস বাঢ়িব, কিন্তু আপুনি হয়তো পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তিত।

ধনু ৰাশিঃ

আজি কিছু খবৰ পাব, যিয়ে আপোনাক আচৰিত কৰি তুলিব। আজি আপোনাৰ বাবে এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন হ’ব, কিয়নো আপোনাৰ বহুদিনৰ পৰা বাকী থকা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। ভ্ৰমণৰ সময়ত আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব, যিবোৰ আপুনি কোনো বাহিৰৰ লোকৰ আগত প্ৰকাশ কৰা উচিত নহয়। পৰিয়ালৰ লোকে আপোনাৰ কথাক সম্পূৰ্ণ সন্মান কৰিব।, কিন্তু কোনো সদস্যৰ কথাত আপোনাৰ বেয়া লাগিব পাৰে, কিন্তু তথাপিও আপুনি তেওঁলোকক একো নক’ব।

মকৰঃ

কোনো বিশেষ কামৰ বাবে কৰ্মস্থলীত সহকৰ্মীৰ সহায়ৰ প্ৰয়োজন হব পাৰে। আজি আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’বলৈ গৈ আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছুমান বিষয়ৰ সৃষ্টিত আপোনাৰ সময় হেৰাই যাব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ মনটো অস্থিৰ হৈ পৰিব। প্ৰতিপক্ষৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। দেউতাৰ যিকোনো পুৰণি কাণৰ সমস্যা পুনৰ উত্থাপন হ’ব পাৰে। আপোনাৰ সন্তানৰ মনত যি বিভ্ৰান্তি চলি আছে সেয়া বুজিবলৈ চেষ্টা কৰক।

কুম্ভ ৰাশিঃ

আপোনাৰ মনৰ কিবা এটা লৈ চিন্তা হ’ব, যাৰ সমাধান আপুনি পত্নীৰ লগত কথা পাতি ল’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ বাবে বিশেষ কিবা এটা হ’বলৈ গৈ আছে। আপুনি কাৰোবাক ব্যৱসায়িক অংশীদাৰ বনাব পাৰে আৰু কিছুমান নতুন পদ্ধতি অন্তৰ্ভুক্ত কৰি আপোনাৰ আয় বৃদ্ধিৰ বাবে যৎপৰোনাস্তি চেষ্টা কৰিব, যাতে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকে। যদি আপুনি আপোনাৰ ভাইসকলৰ পৰা কোনো ধৰণৰ আৰ্থিক সহায় বিচাৰে তেন্তে আপুনি সেইখিনি সহজেই পাব।

১৩/১৩মীন ৰাশিঃ আপোনাৰ চিন্তাধাৰা পিতৃ-মাতৃৰ লগত শ্বেয়াৰ কৰিব লাগিব যাতে তেওঁলোকৰ পৰা সমাধান পাব পাৰে। আজি আপোনাক সুখ কঢ়িয়াই আনিব, কাৰণ আপোনাৰ সন্তানক কিছুমান কাম দিলে সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিব। কিন্তু পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ সন্দৰ্ভত কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাত অতি ব্যস্ত থাকিব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে সময় বিচাৰি নাপাব।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

ৰাশিফল ২০২৪: মংগল গ্ৰহ কুম্ভ ৰাশিত প্ৰৱেশ, সমস্যা বৃদ্ধি পাব ৩ ৰাশিত ।

ৰাশিফল ২০২৪ : জ্যোতিষত মংগল গ্ৰহক সাহস আৰু বীৰত্বৰ...

Today rashifal in Assamese আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। 15 March 2024

ৰাশিফল ​​১৫ মাৰ্চ ২০২৪: পৰিয়াললৈ স্বাস্থ্য, চাকৰিৰ পৰা ব্যৱসায়লৈ,...