Today rashifal in Assamese আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। 15 March 2024

Date:

- Advertisement -

ৰাশিফল ​​১৫ মাৰ্চ ২০২৪: পৰিয়াললৈ স্বাস্থ্য, চাকৰিৰ পৰা ব্যৱসায়লৈ, আপোনাৰ দিনটো কেনেকুৱা হ’ব? আজিৰ ৰাশিফল ​​(ৰশিফল) জানি লওক।Today’s rashifal in Assamese

মেষ ৰাশিফল ​​(২১ মাৰ্চ-২০ এপ্ৰিল)

- Advertisement -

ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনাত বাধা আহিব পাৰে। প্ৰেমে এৰি যাব জটিলতা বাঢ়িব। আজি খৰচৰ প্ৰতি অলপ বেছি গুৰুত্ব দিব লাগে বা সংযত কৰিব লাগে। বিবাহিত জীৱনত মতানৈক্য নোহোৱা হৈ যাব। শিশুৰ বুদ্ধিমত্তা হ’ব পাৰে। হাতত কিছু টকা অহাৰ সম্ভাৱনা আছে। এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ পৰা সহায় লওক। ব্যৱসায়ত বাধাৰ প্ৰৱণতা থাকিব।

বৃষ ৰাশিফল ​​(২১ এপ্ৰিল – ২০ মে’)

Today’s rashifal in Assamese

মৰমে কাৰোবাৰ লগত অসুবিধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। প্ৰেমে নতুন মোৰ ল’ব। ব্যৱসায়ত জটিলতা দূৰ কৰিবলৈ ভাল সময়। ঘৰত অতিথিৰ আগমনৰ সংযোজন। নতুন চাকৰি এটাৰ কথা হয়তো চিন্তা কৰা হ’ব। ঋণ পৰিশোধ কৰিবলৈ সঞ্চয়ত বাধা আহিব। ধৰ্মীয় কামত খৰচ কৰিব পাৰি। ব্যৱসায়ত ভাল কথা আশা কৰক। ঘৈণীয়েকক লৈ চিন্তা হ’ব। ভ্ৰাতৃত্ববোধৰ বিবাদ বাঢ়িব পাৰে।

- Advertisement -

মিথুন ৰাশিফল ​​ৰাশিফল ​​(২১ মে’-২১ জুন)

কাৰো বস্তুৰ দায়িত্ব লব নালাগে। সম্পত্তি কিনাৰ ভাল সময়। বাহন চলাওঁতে অতিৰিক্ত সাৱধান হওক। উপাৰ্জন ভাল নহব। যদিও গোটেই দিনটো পাৰিবাৰিক শান্তি বজাই ৰখা হয়, তথাপিও ৰাতিৰ ফালটো অশুভ। শিশুৰ চিন্তা। অতিৰিক্ত খৰচৰ চিন্তা বৃদ্ধি পাব। আপোনজনৰ প্ৰতি ঘৃণা বাঢ়িব। বহু প্ৰতীক্ষিত বস্তু এটা লাভ হ’ব পাৰে। আৰ্থিক বিষয়ত ভাল চাপ থাকিব।

কৰ্কট ৰাশিফল ​​ৰাশিফল ​​(২২ জুন-২২ জুলাই)

- Advertisement -

ইয়াৰ ফলত শৰীৰত বহুত বিষ হব পাৰে। কিবা কিনিবলৈ টকা খৰচ হয়। গোটেই দিনটো বহুত কাম হ’ব পাৰে। ঘৰত শীতল মূৰ ৰাখক, পৰিস্থিতিৰ বিপৰীতে যোৱাৰ বিপদ আছে। পৰিয়ালত অস্থিৰতা হ’ব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক বজাই ৰখা হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাক সমালোচনা কৰা হব পাৰে। গৱেষণাৰ ক্ষেত্ৰত ভাল ফলাফল পোৱাৰ আশা।

MUST READ  অশ্বথামাঃ অশ্বত্থামা কোন আছিল? মহাভাৰতত বাচি থকা অশ্বত্থামা কাৰ পুত্ৰ আছিল?

সিংহ ৰাশিফল ৰাশিফল (২৩ জুলাই-২৩ আগষ্ট)

সঞ্চয়ৰ অভাৱত পত্নীৰ লগত অস্থিৰতা হ’ব পাৰে। প্ৰতিবাদী মনোভাৱত সমাজত সন্মান বৃদ্ধি কৰিব পাৰি। ল’ৰা-ছোৱালীৰ লগত সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। কামৰ বাবে কোনোবাই ঘৰৰ বাহিৰলৈ ওলাই যোৱাৰ বাবে বিচলিত অনুভৱ কৰা। মেট্ৰি নেটিভৰ কাৰোবাৰ লগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। সংগীত অনুশীলনত নতুন পথ মুকলি কৰিব পাৰে। সামাজিক কামৰ প্ৰতি সন্মান বাঢ়িব। দেউতাকৰ সম্পত্তি পাব পাৰে। বৈবাহিক বিবাদ যোগ হয়। কিছু চিকিৎসাৰ খৰচ বাঢ়িব পাৰে।

কন্যা ৰাশিফল ৰাশিফল (২৪ আগষ্ট-২৩ ছেপ্টেম্বৰ)

কাৰোবাৰ প্ৰৰোচনাত হঠাতে একো নকৰিব। পাৰিবাৰিক অস্থিৰতা সমাধানৰ লক্ষণ। অত্যধিক শব্দই অশান্তিৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। প্ৰেমৰ প্ৰতি অতি সাৱধান হওক, প্ৰতাৰিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কথা পাতিবলৈ উপযুক্ত ব্যক্তি বিচাৰি উলিয়াওক। প্ৰাচীনসকলৰ পৰামৰ্শ মানি চলক। ঘৰটো চুৰি হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় বিপদত লিপ্ত হ’ব পাৰে। শিশুৰ চিন্তাৰ সমাধান হ’ব। অতিৰিক্ত ব্যৱসায়ৰ চিন্তা। 

তুলা ৰাশিফল (২৪ ছেপ্টেম্বৰ-২৩ অক্টোবৰ)

উচ্চ শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত বিশেষ সুযোগ আহি আছে। অকাৰণতে ভয়ৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। বাট-পথত অতিৰিক্ত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব লাগিব। দৃশ্যপটৰ ঠাইলৈ ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব পাৰে। গোটেই দিনটো উপাৰ্জন ভাল হ’ব। বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব। অতিৰিক্ত কিবা এটা ঋণী হোৱাৰ আশা কৰাটো লোকচান হ’ব পাৰে। শিশুৰ পৰা সহায় ল’ব পাৰে। 

বৃশ্চিক ৰাশিফল ৰাশিফল (২৪ অক্টোবৰ-২২ নৱেম্বৰ)

প্ৰতিযোগিতাত জয়ী হোৱাৰ আশা কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছুমান ভুল শুধৰাবলৈ মিছা কথাৰ আশ্ৰয় ল’ব লগা হয়। বৈবাহিক সম্পৰ্কত তিক্ততা বাঢ়িব। কিবা বিশেষ আলোচনা হ’লে সমাধান কৰক। শাৰীৰিক দুৰ্বলতাত ভুগি থকা। বন্ধু ব্যৱহাৰ কৰি দুখ পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত আত্ম-উন্নতি। বাহন বা মাটি কিনাৰ আগতে চিন্তাৰ প্ৰয়োজন।

ধনু ৰাশিফল (২৩ নৱেম্বৰ-২১ ডিচেম্বৰ)

কোনো নতুন কাম আগুৱাই নিলেই ভাল। কৰ্মচাৰীক পদোন্নতি দিয়া হয়। শৰীৰ-স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। অতিৰিক্ত উপাৰ্জন হ’ব পাৰে। দান-বৰঙণিত আনন্দ কৰক। বাহিৰৰ মানুহৰ বাবে পৰিয়ালত অস্থিৰতা হ’ব পাৰে। মাটি বা সম্পত্তি ক্ৰয় বা বিক্ৰী কৰাৰ সময়ত ধৈৰ্য্য ধৰিব। শ্বেয়াৰত অতিৰিক্ত বিনিয়োগে উদ্বেগ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। পেটৰ সমস্যাত ভুগিব পাৰে। খোজ কঢ়াটো অতি সাৱধানে কৰিব লাগে। 

MUST READ  Moolank 4 Numerology:৪ মূল্যাংক মানুহৰ জীৱন এনেকুৱা, প্ৰকৃতি আৰু আচৰণ

মকৰ ৰাশি / মকৰ ৰাশিফল (২২ ডিচেম্বৰ-২১ জানুৱাৰী)

মিঠা কথা ক’বলৈ নাপাহৰিব সহকৰ্মীসকল। পুৰণি সমস্যাবোৰ সমাধান কৰিব পাৰি। দিনটোৰ ভিতৰত কামত অলপ এলাহ থাকিলেও সঞ্চয় ভাল হ’ব। দীৰ্ঘম্যাদী কামবোৰ সোনকালে সম্পূৰ্ণ কৰক। দৰ্শনৰ চৰ্চাত স্বীকৃতি বা উন্নতি দেখা যায়। সেৱাৰ কামত শান্তি লাভ কৰক। ব্যৱসায়ত বিশেষ লাভৰ শুভ সংযোজন দেখা যায়। দূৰৈৰ দেশলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা বাতিল হ’ব পাৰে। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে নতুন পথ মুকলি কৰিব পাৰে। বাত ৰোগত আক্ৰান্ত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। 

কুম্ভ ৰাশিফল ৰাশিফল (২২ জানুৱাৰী-১৯ ফেব্ৰুৱাৰী)

ঘৰ নিৰ্মাণৰ শুভ সময় আহি আছে। বৈবাহিক সুখ অটুট থাকিব। ল’ৰা-ছোৱালীৰ বাবে কিছু উপাৰ্জন হ’ব পাৰে। ঘৰৰ বৃদ্ধ সকলৰ প্ৰতি বিশেষ গুৰুত্ব দিয়ক। কিবা মূল্যৱান বস্তু হেৰাই যাব পাৰে। বৰ সাৱধান হওক, চুৰিৰ ভয় আছে। আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব। শত্ৰুতাপূৰ্ণ পৰিৱেশৰ লগত খাপ খুৱাই লোৱা। 

মীন ৰাশিফল (২০ ফেব্ৰুৱাৰী-২০ মাৰ্চ)

শৰীৰত অলপ দুৰ্বলতা দেখা দিব পাৰে। সামাজিক ক্ষেত্ৰত নিজৰ দক্ষতা দেখুৱাবলৈ সুযোগ পাব। কোনো আত্মীয়ৰ অসুস্থতাৰ খবৰ পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত উদাসীনতাই আপোনাক আঘাত দিব। ৰাজনৈতিক লোকৰ বাবে দিনটো বৰ ভাল নহ’ব৷ ঘনিষ্ঠ কোনোবাই শত্ৰুতা হ’ব পাৰে। ঘৰলৈ আলহী এজনো আহি আছে। 

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today's Horoscope in Assamese মেষ ৰাশি...

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

মেষ ৰাশি - এই ৰাশিৰ লোকসকলে যোগাযোগৰ জৰিয়তে নিজৰ অৰ্হতা...