Surya Gochar: সূৰ্যৰ আশীৰ্বাদত ১৫ দিনৰ ভিতৰত এই তিনিটা ৰাশিৰ লোকসকলৰ কপাল ফুলিব, বিশদ জানক … সূৰ্যই এই ৰাশিৰ লোকসকলক আশীৰ্বাদ দিব৷ জ্যোতিষশাস্ত্ৰ অনুসৰি, আগষ্ট মাহত সূৰ্যৰ চলাচল তিনিটা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব বুলি ধাৰণা কৰা হয়৷

Date:

- Advertisement -

 বৈদিক জ্যোতিষশাস্ত্ৰ অনুসৰি, সূৰ্যক গ্ৰহবোৰৰ ৰজা বুলি কোৱা হয় কিয়নো সূৰ্যৰ এটা ৰাশিৰ পৰা আন এটা লৈ পৰিৱৰ্তনৰ প্ৰভাৱ বহুত বেছি। সূৰ্যৰ ৰাশিচিহ্নক সংক্ৰান্তি বুলি কোৱা হয়। এই বছৰৰ আগষ্টমাহত, ১৭ তাৰিখে পুৱা ৭.২৭ বজাত, সূৰ্যই নিজৰ ৰাশিচিহ্নত প্ৰৱেশ কৰিব। সিংহ ৰাশিৰ সূৰ্য কেইবাটাও ৰাশিচিহ্নৰ বাবে অতি শুভ হ’ব। সূৰ্যই এই ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলক আশীৰ্বাদ দিব৷ জ্যোতিষশাস্ত্ৰঅনুসৰি, আগষ্ট মাহত সূৰ্যৰ চলাচল তিনিটা ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলৰ বাবে অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব বুলি ধাৰণা কৰা হয়৷

- Advertisement -

কৰ্কট ৰাশি – সূৰ্য বৰ্তমান কৰ্কট ৰাশিত আছে আৰু ১৭ আগষ্টৰ পিছত, সূৰ্যই কৰ্কট ৰাশি এৰি তেওঁৰ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। সিংহ ৰাশিত সূৰ্যৰ প্ৰৱেশ কৰ্কটৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে অতি শুভ হ’ব পাৰে। যদি কৰ্কট ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকল মিঠা-ভাষী হয়, তেনেহ’লে তেওঁলোকে এনেদৰে কথা পাতি উপকৃত হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত তেওঁলোকৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক উন্নত হ’ব, সেয়েহে কৰ্মক্ষেত্ৰত এক ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব। বহুক্ষেত্ৰত, চাকৰি সলনি কৰাৰ সুযোগ থাকিব। এটা নতুন চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ থাকিব পাৰে। যিকি নহওঁক, যদি টকাখিনি অহা নাছিল, আপুনি এতিয়া পাব।

তুলা – আগষ্ট মাহত সূৰ্যৰ পৰিৱৰ্তন তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে শুভ হ’ব। এই ৰাশিচিহ্নৰ স্থানীয় লোকসকলৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। কেৱল উপাৰ্জন বৃদ্ধি নহয়, উপাৰ্জনৰ নতুন পথ সৃষ্টি কৰাৰ সম্ভাৱনাও থাকিব। সূৰ্যৰ উপস্থিতিৰ বাবে এই ৰাশিচিহ্নৰ ব্যৱসায়ীসকল যথেষ্ট উপকৃত হ’ব৷ বিনিয়োগৰ পৰা লাভৰ সম্ভাৱনাও উজ্জ্বল৷

- Advertisement -

বৃশ্চিক ৰাশি – আগষ্ট চান ট্ৰেঞ্জিট বা চান গোচাৰে বৃশ্চিক ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে ভাল খবৰ আনিব। বিশেষকৈ কৰ্মক্ষেত্ৰত যথেষ্ট সফলতা থাকিব পাৰে। যিসকলে পদোন্নতিৰ আশা কৰিছে, তেওঁলোকৰ দীৰ্ঘদিনীয়া ইচ্ছা পূৰণ হ’ব। দীৰ্ঘদিন ধৰি বিচাৰি থকা নতুন চাকৰি বিচৰা সকলৰ অপেক্ষাৰ সমাপ্তি ঘটিব। টকা উপাৰ্জন কৰা হ’ব আৰু কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। এইবাৰ এই তিনিটা ৰাশিচিহ্নৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে প্ৰগতিৰ শীৰ্ষত উপনীত হ’ব।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related