Rashifal 12 may 2022 : বৃহস্পতিবাৰে আপোনাৰ দিনটো কেনেকুৱা যাব ? পঢ়ক আপোনাৰ ৰাশিফল

Date:

- Advertisement -

 

- Advertisement -

মেষ

আজিৰ দিনটো আৰ্থিক আৰু পেছাদাৰীভাৱে লাভজনক দিন। আপোনাৰ দীৰ্ঘম্যাদী পৰিকল্পনাবোৰ পূৰণ কৰা হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ত নতুন পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ৰাজহুৱা কল্যাণৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টাত আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। আপুনি মানুহৰ সৈতে যোগাযোগত থাকিব। আপুনি বিৰোধীসকলক পৰাজিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

- Advertisement -

বৃষ

আজি আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰমতকৈ কম ফল পাবলৈ সক্ষম হ’ব। তথাপিও আপুনি আপোনাৰ কাম দৃঢ়তাৰে আগবঢ়াই নিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি আপোনাৰ আচৰণ আৰু কথাৰে মানুহক প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি তেওঁলোকৰ হৈ লাভালাভ লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপোনাৰ মৃদু ভাষণৰ বাবে আপুনি নতুন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কলা আৰু সাহিত্যৰ ক্ষেত্ৰত আগ্ৰহ দেখুৱাব। অধ্যয়নত আগবাঢ়ি যোৱাৰ বাবেও এইটো এটা ভাল সময়। বাহিৰত নাখাব। ইয়াৰ ফলত পেট সম্পৰ্কীয় যিকোনো ৰোগ হ’ব পাৰে।

মিথুন

- Advertisement -

অত্যাধিক আৱেগে আপোনাৰ মনক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আপুনি আজি পানীযুক্ত ঠাইলৈ যোৱা পৰিহাৰ কৰা উচিত। আপোনাৰ এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ অসুবিধা হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তা কৰা হ’ব। পৰিয়াল বা ভূমি, সম্পত্তিসম্পৰ্কীয় বিষয়ৰ বাবে কোনো সঠিক সময় নাই। পৰ্যাপ্ত টোপনি নোপোৱাৰ দ্বাৰা আপুনি অসুস্থ অনুভৱ কৰিব পাৰে।

কৰ্কট

শৰীৰ আৰু মনৰ সতেজতাৰ অভিজ্ঞতাৰ লগতে, ঘৰতো আনন্দৰ পৰিৱেশ থাকিব। বন্ধু আৰু প্ৰিয়জনৰ সৈতে বৈঠক হ’ব। আজিৰ দিনটো লাভালাভ আৰু শুভ কাম আৰম্ভ কৰাৰ বাবে এটা অনুকূল দিন। আপুনি কামৰ দক্ষতা আৰু বন্ধু সংঘত সুখী হ’ব। অৰ্থনৈতিক লাভালাভ আৰু ভাগ্য বৃদ্ধিৰ পৰা চমু ভ্ৰমণ হ’ব। সন্মান বৃদ্ধি ৰ সম্ভাৱনা আছে। চমু যাত্ৰা হ’ব।

সিংহ

দিনটো পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে শান্তিৰে কটোৱা হ’ব। তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। মহিলা বন্ধুসকলে বিশেষ সহায় পাব। দূৰৱৰ্তী বন্ধু আৰু প্ৰিয়জনৰ সৈতে যোগাযোগ বা বাৰ্তাৰ আচৰণ আপোনাৰ বাবে লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কাৰ্যকৰী ভাষণৰ দ্বাৰা আনলোকৰ মনোযোগ কেন্দ্ৰীভূত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যয়ৰ পৰিমাণ উপাৰ্জনতকৈ অধিক হ’ব। প্ৰাপ্ত কৰিবলগা সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ খাদ্য থাকিব। নিৰ্ধাৰিত কামবোৰত কম সফলতা থাকিব।

কন্যা

আপোনাৰ ভাষণৰ মিঠাই নতুন সম্পৰ্ক গঢ়ি তোলাত আৰু বহু ঠাইত লাভান্বিত হোৱাত সহায় কৰিব। আপোনাৰ ধাৰণাবোৰ অধিক সমৃদ্ধ হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ত সফল হ’ব। আপুনি ভাল লাভ লাভ কৰিবলৈও সক্ষম হ’ব। শাৰীৰিক-মানসিক স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। প্ৰিয়জন আৰু বন্ধুবৰ্গক লগ পোৱাটোৱে আনন্দ অনুভৱ কৰিব। আপুনি তেওঁলোকৰ হৈ উপহাৰ প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। বিবাহিত জীৱন অধিক মিঠা হৈ পৰিব।

তুলা

আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। অসংযত চিন্তাই আপোনাক সমস্যাত পেলাব পাৰে। দুৰ্ঘটনাৰ পৰা সাৱধান হ’ব। ব্যয় অধিক হ’ব। ব্যৱসায়ত অত্যাধিক খঙৰ ফলত আজি তীব্ৰ বিবাদ হ’ব পাৰে। অংশীদাৰিত্বৰ কাম-কাজত সাৱধান হ’ব। আদালতৰ কামত সাৱধান হ’ব। আত্মীয়সকলৰ পৰা অসংগত পৰিমাণ আছে। আধ্যাত্মিকতাই মানসিক শান্তি আনিব পাৰে।

বৃশিক

চাকৰি- ব্যৱসায় আৰু ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সাক্ষাৎ কৰক আৰু থাকিবলৈ আয়োজন কৰক। বিবাহে যুৱক-যুৱতীসকলৰ বাবে এক শুভ কাকতালীয় ঘটনা সৃষ্টি কৰিব আৰু পত্নীউপকৃত হ’ব। বৃদ্ধসকলেও আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। প্ৰিয়জন আৰু বন্ধুবৰ্গৰ পৰা উপহাৰ থাকিব। বিষয়াসকলৰ অনুগ্ৰহ থাকিব। সাংসাৰিক জীৱনত আনন্দৰ অভিজ্ঞতা থাকিব।

ধনু

আজি আপোনাৰ খ্যাতি, খ্যাতি আৰু খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত বিষয়াজনৰ সৈতে সুখী হ’লে পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাব। ফিটনেছ থাকিব। পৰিয়ালটোত আনন্দৰ পৰিৱেশ থাকিব। আপুনি পিতৃ আৰু চৰকাৰৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব। অৰ্থনৈতিক ঘটনাবোৰ ভালদৰে হ’ব। ব্যৱসায়ত প্ৰব্ৰজন হ’ব। আপুনি আন লোকৰ বাবে সহায়ক হ’বলৈ চেষ্টা কৰিব। বিবাহিত জীৱনত মিঠাই থাকিব।

মকৰ

আজিৰ দিনটো বৌদ্ধিক কাম বা সাহিত্যিক লিখনিৰ দৰে প্ৰৱণতাৰ বাবে এক অনুকূল দিন। আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ নতুন আদৰ্শই আপোনাৰ কামবোৰক এক নতুন ৰূপ দিব। ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰতিকূল পৰিৱেশে আপোনাৰ মনক অস্বাস্থ্যকৰ কৰি তুলিব। আপুনি শৰীৰত ভাগৰ অনুভৱ কৰিব। শিশুটোৰ সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব। ভুল টকা খৰচ কৰা হ’ব। বিৰোধীৰ সৈতে তৰ্ক কৰা পৰিহাৰ কৰিব।

কুম্ভ

আজি আপোনাক নেতিবাচক চিন্তাৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে। কাজিয়া পৰিহাৰ কৰিব। খং আৰু কথাৰ ওপৰত সংযম ৰাখিব। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ দূষিত হৈ থাকিব। আৰ্থিক সীমাবদ্ধতা অনুভৱ কৰিব। অত্যাধিক চিন্তাৰ দ্বাৰা আপুনি মানসিক ভাগৰ অনুভৱ কৰিব। ঈশ্বৰৰ নাম আৰু আধ্যাত্মিকতাক স্মৰণ কৰিলে আপোনাৰ মানসিক বোজা পাতল হ’ব।

মীন

আজি আপুনি দৈনন্দিন কামৰ পৰা ওলাই আহিব আৰু খোজ কাঢ়িবলৈ আৰু মনোৰঞ্জনত আপোনাৰ সময় অতিবাহিত কৰিব। আত্মীয় আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে বনভোজত যাবলৈ এটা অনুষ্ঠান হ’ব। ফুৰিবলৈ চিনেমা, নাটক বা অনুষ্ঠানই আপোনাক সুখী কৰিব। শিল্পী আৰু শিল্পীসকলে তেওঁলোকৰ কলা আৰু কাৰুশিল্প প্ৰদৰ্শন কৰাৰ সুযোগ পাব। ব্যৱসায়ত অংশগ্ৰহণ কৰাৰ এইটো এটা শুভ সময়। বিবাহিত জীৱনত অধিক ঘনিষ্ঠতা প্ৰতিষ্ঠা কৰিব পাৰি। ৰাজহুৱা জীৱনত সন্মান থাকিব।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related