Rashifal 11 may 2022 : 11 May আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল কেনেকুৱা যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো চাওক

Date:

- Advertisement -

- Advertisement -

মেষ: মন সুখী হ’ব। আজি আৰম্ভ হোৱা কামবোৰত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। আজি কৰা ভ্ৰমণটো লাভজনক হ’ব। ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। নতুন চাকৰিৰ সুযোগ থাকিব। মনটোৱে সামাজিক কামত লিপ্ত হ’ব। সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি পত্নীৰ সমৰ্থন পাব।

বৃষ: অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। কাৰ্যালয়ৰ কামত চাপ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মানসিক চাপ থাকিব পাৰে। আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে বজাৰ কৰিবলৈ যাব পাৰে। খাদ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব, স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়িক টকাৰ ধনৰ সৈতে লেনদেন কৰিবলৈ সাৱধান হ’ব। পত্নীৰ সৈতে বিবাদ সম্ভৱ।

- Advertisement -

মিথুন: নিৰ্মাণ কাৰ্য আৰম্ভ কৰাৰ বাবে আজিৰ দিনটো এক উৎকৃষ্ট দিন। মানুহে আপোনাৰ মিঠা আচৰণৰ প্ৰশংসা কৰিব পাৰে। এই পৰিমাণৰ ব্যৱসায়ীসকলে যিকোনো ঠাইত বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে চিন্তা কৰা উচিত। আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা থাকিব। আজিৰ দিনটো প্ৰেমময় দম্পতীসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। 

কৰ্কট: আপুনি ঘৰুৱা কামত ব্যস্ত থাকিব পাৰে। ধাৰ লোৱা টকা ঘূৰাই দিব পাৰি। এই ৰাশিচিহ্নৰ ব্যৱসায়ীসকলে তেওঁলোকৰ কৰ্মচাৰীসকলক মিঠা ব্যৱহাৰ কৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ হৃদয়ৰ কথাবোৰ আপোনাৰ পত্নীৰ সন্মুখত মুকলি ৰাখিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ অধ্যয়নত মনোনিবেশ কৰিব লাগিব। আপুনি প্ৰেমিকৰ পৰা এটা উপহাৰ পাব পাৰে।

- Advertisement -

সিংহ: আজি আপুনি সুখী হ’ব, পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়বোৰে আজি প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। আজিএটা নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ বাবে এটা মহান দিন। মনটোৱে শৈক্ষিক কামত জড়িত হ’ব। সৰু সৰু বস্তুৰ বিষয়ে প্ৰেমিকৰ পৰা অসন্তুষ্টি থাকিব পাৰে। 

কন্যা ৰাশিঃ আজি দিনটোৰ আৰম্ভণিতে কিছু ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কামটো সম্পূৰ্ণ হ’ব। আজি কৰা বিনিয়োগে ব্যৱসায়টোক লাভান্বিত কৰিব। আপুনি শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। পৰিয়ালত কাৰোবাৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিৰ ফলত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপুনি লাভমেটৰ ফালৰ পৰা উপহাৰ পাব পাৰে। 

তুলা: আজি আপুনি কিবা কামৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। ভাষণ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। আপোনাৰ হাঁহিৰ ধৰণে মানুহক প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। সাৱধান হওক যে আৱেগিকতাত লোৱা সিদ্ধান্ত মাৰাত্মক হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্যৰে যিকোনো কাম কৰিব। আজি ব্যৱসায়ত চিন্তাশীল বিনিয়োগ কৰক। পত্নীৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে।

বৃশ্চিক: আজি, এটা কাম সম্পূৰ্ণ হ’লে আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। মনটো সামাজিক কামৰ পৰা লোৱা হ’ব। আপুনি ভাইৰ সহযোগিতা পাব। অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। ঘৰুৱা ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত নতুন পাক আৰু পৰিৱৰ্তন উন্মোচিত হ’ব পাৰে। এই পৰিমাণে ব্যৱসায়ীসকলক আশাতকৈ বেছি লাভান্বিত কৰিব। 

ধনু: মন ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত নিয়োজিত থাকিব। কামত সফলতা পাবলৈ কামৰ শৈলীত পৰিৱৰ্তন কৰিব। সাৱধান হ’ব, ভাষণ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব অন্যথা বিবাদ হ’ব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে আনন্দ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালত কিবা এটাক লৈ বিবাদ হ’ব পাৰে। আপুনি এজন প্ৰেমিকৰ সৈতে এটা পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। 

মকৰ ৰাশি: আপুনি মানসিকভাৱে বিচলিত হ’ব পাৰে। আপুনি পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। ঘৰত দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনটোৱে ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত লিপ্ত হ’ব। অৰ্থহীন তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। আপুনি ধাৰ লোৱা টকা পাব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বিভেদ থাকিব পাৰে।

নেতিবাচক চিন্তা পৰিহাৰ কৰিব।

কুম্ভৰাশি: মনঘৰুৱা কামত ব্যস্ত থাকিব। আপুনি ব্যৱসায়ত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। আপুনি এটা ধৰ্মীয় ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। নতুন চাকৰিৰ সুযোগ থাকিব। আপুনি ধাৰ লোৱা টকা পাব পাৰে। যিকোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে চিন্তা কৰক। এক তৃতীয়াংশৰ কাৰণে প্ৰেমিকৰ সৈতে বিভেদ হ’ব পাৰে।

মীন: আজি আপুনি আচৰিত হ’ব পাৰে। দীৰ্ঘদিনীয়া বিবাদটো সমাধান কৰিব পাৰি। মনটোৱে শৈক্ষিক কামত জড়িত হ’ব। এই পৰিমাণৰ চৰকাৰী কৰ্মচাৰীসকলে আজি কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ কামৰ দ্বাৰা কৰা যাত্ৰা লাভজনক হ’ব। আপুনি পত্নীৰ সমৰ্থন পাব।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related