Numerology : এই তাৰিখবোৰত জন্ম হোৱা সন্তানে পিতৃৰ সৌভাগ্য উজ্জ্বল কৰি তোলে! আৰু ভাগ্য বান বুলি গণ্য কৰা হয় ।

Date:

- Advertisement -

কিছুমান শিশুৱে এনে সৌভাগ্য আনে যে জন্মৰ পিছত গোটেই পৰিয়ালটোৰ ভাগ্য  সলনি কৰি দিয়ে । এই শিশুসকল পিতৃ-পৰিয়ালৰ বাবে অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হয়।  এই অনুসৰি ৭ নং মূলকৰ লোকসকলক পিতৃৰ বাবে অতি শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। যিকোনো মাহৰ ৭, ১৬ বা ২৫ তাৰিখে জন্ম লোৱা সকলো লোকৰ ৰেডিক্স ৭।

- Advertisement -

৭ক যিয়েই নহওক ভাগ্যবান সংখ্যা বুলি গণ্য কৰা হয়, গতিকে শুভ আৰু গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত মানুহে ৭ নম্বৰটোক সৰ্বাধিক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়ে। আনকি সংখ্যা বিজ্ঞানতো ৭ জনক অতি শুভ বুলি গণ্য কৰা হয় । ৰেডিক্স ৭ থকা মানুহবোৰ অতি কঠোৰ পৰিশ্ৰমী আৰু বুদ্ধিমান হয় । নিজৰ চোকা বুদ্ধিৰ বলত কামত সফলতা লাভ কৰে।

- Advertisement -

- Advertisement -

ৰেডিক্স ৭ থকা মানুহে জীৱনত বহুত সফলতা লাভ কৰে, তেওঁলোকে নিজৰ পৰিয়ালৰ বাবে অতি ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণ কৰে। ৰেডিক্স ৭ৰ লোকসকলে নিজৰ পিতৃৰ বাবে অতি সৌভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হয়। সেইবাবেই তেওঁলোকেও ঘৰৰ মানুহৰ পৰা বহুত মৰম পায়। তেওঁৰ সৰল স্বভাৱ আৰু পৰিষ্কাৰ হৃদয়ে যিয়েই নহওক মানুহক তেওঁৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত কৰে। এইসকল লোকে এক বেলেগ পৰিচয় গঢ়ি তোলে আৰু বহুত সন্মান পায়।

ৰেডিক্স ৭ৰ  লোকসকলে জীৱনত বহুত সফলতা লাভ কৰাৰ লগতে অপৰিসীম ধন-সম্পত্তিও লাভ কৰে। গোটেই জীৱন তেওঁৰ কেতিয়াও টকাৰ অভাৱ নহয়। এইসকল লোকে ধন-সম্পত্তিৰে সমৃদ্ধ জীৱন যাপন কৰে। যদিও এই লোকসকলে অতিৰিক্ততা ভাল নাপায়, কিন্তু তেওঁলোকে নিজকে আৰু নিজৰ পৰিয়ালক আৰামৰ অভাৱত নিদিয়ে। ইয়াৰ সমান্তৰালকৈ তেওঁলোকে আৰ্তজনকো বহুত সহায় কৰে। সেয়ে ৭ মূলঙ্কৰ মানুহক ভাগ্যবান বুলি গণ্য কৰা হয় ।

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্যসমূহ সাধাৰণ অনুমান আৰু তথ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। )

MUST READ  থাইৰইড ৰোগ ত এলো ভেৰা ৰস খোৱাৰ লাভালাভ Benefits of Aloe Vera Juice in Thyroid Disease
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

শ্রীমদ্ভগবদ্গীতা: Shrimad Bhagavad Gita (Assamese) Chapter 1 Shloka 5

গীতা অধ্যায় ১, শ্লোক ৫ৰ বিৱৰণ শ্রীমদ্ভগবদ্গীতা: Shrimad Bhagavad...

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today's Horoscope in Assamese মেষ ৰাশি...