Mulank 2 :২ নম্বৰ থকা মানুহৰ ব্যক্তিত্ব আৰু বৈবাহিক জীৱন ?

Date:

- Advertisement -
Mulank 2

Mulank 2: আজি আমি ক’ম যে ৰেডিক্স (Mulank) নম্বৰ ২ থকা মানুহৰ কথা, যিসকলৰ জন্ম যিকোনো মাহৰ ২, ১১, ২০, ২৯ তাৰিখে হয়, তেওঁলোকৰ ৰেডিক্স (Mulank) নম্বৰ ২। ৰেডিক্স(Mulank) নম্বৰ ২ ৰ শাসক গ্ৰহটো হ’ল চন্দ্ৰ ইহঁত চঞ্চল আৰু মন অস্থিৰ থাকে।তেওঁলোক অতি সহজ-সৰল মনৰ, আৱেগিক আৰু হৃদয়ত কল্পনাপ্ৰসূত। মূলতঃ তেওঁলোক বুদ্ধিজীৱী। মগজুৰ স্তৰবোৰ অধিক শক্তিশালী আৰু সুস্থ, সেইবাবেই ই সমাজৰ বাবে ভাল প্ৰেৰণাদায়ক বুলি প্ৰমাণিত হয়।কোনো চিন্তা তেওঁলোকৰ মনত বহুদিনলৈ থাকিব নোৱাৰে।২ নম্বৰ Mulankৰ মানুহে আৱেগিক আৰু খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লয়।

জীৱনত নিজৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত কোনো দিনে সন্তুষ্ট নহয় আৰু বিভিন্ন কাম কৰিহে জীৱিকা উপাৰ্জন কৰে ।দেহৰ লগতে মনতো ধুনীয়া আৰু সহজে ধুনীয়া মানুহৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হয়।যাওঁ . নহক সম্মোহন কৰা কলাত তেওঁলোক পাকৈত। একাগ্ৰতাৰ অভাৱ তেওঁলোকৰ মাজত দেখা যায়।২ নং ৰেডিক্স থকা মানুহে নিজৰ চিন্তাবোৰ কাৰো আগত সোনকালে প্ৰকাশ কৰিব নোৱাৰে।তেওঁলোকৰ দ্ৰুত সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষমতা কম। তেওঁলোকে কেতিয়াও আনক আঘাত দিয়া কাম নকৰে। ইহঁতৰ জীৱনত ক্ষন্তেক সুখ ক্ষন্তেক দুখ।

- Advertisement -

Mulank 2 আৰ্থিক অৱস্থা:

আমি যদি টকাৰ কথা কওঁ, তেন্তে তেওঁলোকৰ অভ্যাস সাধাৰণতে টকা জমা কৰা। তেওঁলোকে যি উপাৰ্জন কৰে তাক সঞ্চয় কৰাত বিশ্বাস কৰে।সেয়েহে সাধাৰণতে তেওঁলোকৰ আৰ্থিক অৱস্থা ভাল। পইচা উপাৰ্জনৰ পৰিকল্পনা ৰচনা কৰাত বিশেষজ্ঞ।পইচা উপাৰ্জনৰ বাবে নতুন নতুন কৌশল বিছাৰি থাকে।

কেৰিয়াৰ:

২ নং ৰেডিক্স থকা মানুহৰ শিক্ষা ভাল।তেওঁলোক অতি কল্পনাপ্ৰৱণ।যাৰ বাবেই তেওঁলোক ভাল লেখক হ’ব পাৰে।তেওঁলোক শিল্পৰ ক্ষেত্ৰতো বিশেষজ্ঞ।কিন্তু অস্থিৰতা আৰু পৰিৱৰ্তিত স্বভাৱৰ বাবে তেওঁলোকৰ শিক্ষাত বাধাৰ সৃষ্টি হয়।তেওঁলোকে ভাল ফল লাভ কৰে  যেনে ন্যায়, শিক্ষা বিভাগ, বেংক আৰু স্বাস্থ্য বিভাগ। সংগীত, গায়ন-বায়ন, লেখা ইত্যাদি ক্ষেত্ৰত তেওঁলোকে ভাল প্ৰদৰ্শন কৰা দেখা গৈছে।

বিবাহিত জীৱন:

ৰেডিক্স নম্বৰ ২ থকা মানুহ প্ৰায়েই প্ৰেমত ব্যৰ্থ হয়।প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত কোনো স্থিৰতা নাথাকে।তেওঁলোকৰ পাৰিবাৰিক জীৱন সফল হয় । সিহঁতে নিজৰ সন্তানক বহুত ভাল পায় আৰু ল’ৰা-ছোৱালীবোৰেও সিহঁতক বহুত ভাল পায়।

স্বাস্থ্য 

এই ৰেডিক্স সংখ্যা থকা ব্যক্তিৰ পেটৰ লগত জড়িত সমস্যা থাকিব পাৰে।অন্ত্ৰ সম্পৰ্কীয় সমস্যা, হাওঁফাওঁৰ লগত জড়িত ৰোগ হব পাৰে।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

ৰাশিফল ২০২৪: মংগল গ্ৰহ কুম্ভ ৰাশিত প্ৰৱেশ, সমস্যা বৃদ্ধি পাব ৩ ৰাশিত ।

ৰাশিফল ২০২৪ : জ্যোতিষত মংগল গ্ৰহক সাহস আৰু বীৰত্বৰ...

Today rashifal in Assamese আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। 15 March 2024

ৰাশিফল ​​১৫ মাৰ্চ ২০২৪: পৰিয়াললৈ স্বাস্থ্য, চাকৰিৰ পৰা ব্যৱসায়লৈ,...