Lio horoscope: সিংহ ৰাশি ৰ বাৰ্ষিক ৰাশিফল: জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰলৈ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ২০২৪ চন কেনেকুৱা হ’ব

Date:

- Advertisement -

- Advertisement -

সিংহ ৰাশি

জানুৱাৰী:- শত্ৰুৰ ধ্বংস। জমা মূলধনী সম্পদ বৃদ্ধি। চৰকাৰী ক্ষমতাৰ পৰা লাভৱান হওক। ব্যৱসায়ত নতুন নতুন পদক্ষেপ লাভজনক হ’ব। আপুনি স্বাভাৱিক ফলাফল পাব। অপ্ৰয়োজনীয় বিচৰণত সময় নষ্ট নকৰিব।

ফেব্ৰুৱাৰী:- ৰাজনৈতিক যোগাযোগ লাভজনক হ’ব। ভাল খাদ্য, কাপোৰ-কানি আৰু সংগীত উপভোগ কৰিব। সৰু সৰু বিবাদ হ’ব পাৰে। শত্ৰুৰ পৰা অশান্তি আহিব।

- Advertisement -

মাৰ্চঃ আদালতৰ কাম আৰু অংশীদাৰিত্বৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে সময় ভাল হ’ব। ভাগ্য বিকাশ আৰু দীঘলীয়া যাত্ৰাৰ সমন্বয় হ’ব। আইনী বিবাদ চুক্তিৰ জৰিয়তে সমাধান কৰা হ’ব। শিশুটিৰ স্বাস্থ্য ভাল নহব।

এপ্ৰিল:- যৌনতা বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্য ভাল নহ’ব। ওচৰ-চুবুৰীয়াৰ লগত সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। ব্যৱসায়ত স্থবিৰতাৰ বাবে শুভকামনা সম্ভৱ। শাৰীৰিক বিষৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সুখ বৃদ্ধি।

- Advertisement -

মে’ :- ব্যৱসায়ত লোকচান। বিৰোধীয়ে আপোনাৰ ক্ষতি কৰিব পাৰে। কোনো বিশেষ বিষয়, ধৰ্ম বা আধ্যাত্মিক বিষয়ত হঠাৎ বিশ্বাস জাগৰণ হ’ব। ঘৰতে সুখ বজাই ৰাখক। আৰ্থিক লাভ হ’ব।

জুনঃ ৰোগ, শোক আৰু জনসংযোগ বৃদ্ধি পাব। নষ্ট কাম হ’ব। যান-বাহন আদি ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ সুযোগ থাকিব। দীঘলীয়া যাত্ৰা অনুকূল হ’ব। শাৰীৰিক বিষ সম্ভৱ। প্ৰেমত প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে।

জুলাই :- পুত্ৰৰ স্বাস্থ্যই কিছু অসুবিধা দিব। নতুন নিৰ্মাণৰ পৰিকল্পনাই ৰূপ ল’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু সৌন্দৰ্য্যৰ প্ৰতি সচেতন হোৱা উচিত। চাকৰি বদলি শুভ নহয়।

আগষ্ট :- ভাই-ভনীৰ বিৰোধিতা। শাৰীৰিক দুখ। বিদেশ ভ্ৰমণ। জুইত ভোগা। আশাৰ ওপৰত হতাশাৰ সম্ভাৱনাই জয়ী হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তৃতীয় ব্যক্তিৰ বাবে দূৰত্ব বাঢ়িব পাৰে। টকা খৰচ হ’ব।

ছেপ্টেম্বৰঃ আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তা হ’ব। শুভ কামৰ বাবে নিমন্ত্ৰণ লাভ কৰিব। বহুজাতিক কোম্পানীত কাম কৰা লোকসকলে গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য লাভ কৰিব। এই মাহটোৱে লৈ আহিছে কিছু বিশেষ বৈশিষ্ট্য।

অক্টোবৰ :- মাতৃয়ে কষ্ট পাব। প্ৰকৃতিৰ সংগত জীয়াই থকাৰ সুযোগ পাব। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ মতামতে ব্যক্তিত্বৰ পৰিৱৰ্তন আনিব। অসম্পূৰ্ণ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। চাকৰিৰ পদোন্নতি। আৰ্থিক লাভ হ’ব।

নৱেম্বৰ :- স্বাস্থ্য দুৰ্বল হৈ থাকিব। মনটো সম্পূৰ্ণ উৎসাহেৰে ভৰি পৰিব। জুইত ভোগা। বিবাহিত জীৱনত উত্তেজনা বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব। প্ৰেমৰ বিবাহৰ পৰিকল্পনা সফল হ’ব। অচিনাকি মানুহক বেছি বিশ্বাস নকৰিব।

ডিচেম্বৰ :- চাকৰি বদলি। পৰিৱৰ্তন হ’ব। ব্যৱসায়ত লোকচান হ’ব পাৰে। প্ৰেমত প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে। গ্ৰহৰ অৱস্থানে ব্যৱসায়ৰ পৰিৱৰ্তনৰ ইংগিত দিয়ে। চলি থকা বিবাদটো বেয়া হোৱাৰ আগতেই শেষ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related