Baba Vanga Future Prediction: ২০২২ চনত কি কি ঘটিব? ভৱিষ্যদ্বাণী কৰিলে বাবা ভাঙ্গাই

Date:

- Advertisement -

Baba Vanga 2022 Prediction: Baba Venga’s shocking prediction, destruction next year


- Advertisement -
Baba Vanga 2022 Prediction: Baba Venga's shocking prediction, destruction next year


বহুতো বেয়া আৰু ভাল স্মৃতি এৰি যোৱাৰ পিছত বছৰটো অৱশেষত ২০২১ শেহ হ’বলৈ গৈ আছে। এই বছৰ বহুলোকে তেওঁলোকৰ প্ৰিয়জনক হেৰুৱাইছিল। এতিয়া মানুহে আশা কৰিছে যে আগন্তুক ২০২২ আগৰ বছৰবোৰতকৈ ভাল হ’ব।

২০২০ চনৰ পৰাই আৰম্ভণি… তাৰ পিছত দুই বছৰ ধৰি এক অস্থিৰ সময়ৰ মাজেৰে পাৰ কৰিছে সমগ্ৰ বিশ্বই! মহামাৰী কোৰোণাই তচনচ কৰিছে মানুহৰ জীৱন। প্ৰিয় মানুহৰ মৃত্যু, দীঘলীয়া লকডাউন, কৰ্মহীনতাত মানুহ দিশহাৰা! ২০ৰ শেষত ধাৰণা কৰা হৈছিল, এই দুঃসময় লাহে লাহে আঁতৰি যাবলৈ লৈছে, কিন্তু তেনেকুৱা নহ’ল। ২০২১ চনত আৰু ভয়াৱহ!

- Advertisement -


প্ৰতি বছৰৰ দৰে, এই বছৰৰ শেষৰ ফালে, অতীতৰ বিখ্যাত ভৱিষ্যতবক্তাসকলৰ তথাকথিত ভৱিষ্যতবাণী আৰম্ভ হৈছে। যেতিয়া ইণ্টাৰনেটত কিছুমান দাবী কৰা হৈছে যে  2022 আমি সকলোৱে আশা কৰা বছৰ নহয়। 


- Advertisement -


ভেঙ্গা বাবাৰ মতে, ২০২২ চনত বিশ্বৰ পানীৰ সংকট অধিক অৱনতি ঘটিব। বহুতো চহৰখোৱা পানীৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব। নদীৰ পানী প্ৰদূষিত হ’ব। পানীৰ অভাৱৰ বাবে মানুহে আন ঠাইলৈ প্ৰব্ৰজন কৰিব লাগিব।


বাবা ভেঙ্গাৰ অনুমান অনুসৰি, মানুহে এই বছৰ মোবাইল, লেপটপ আৰু কম্পিউটাৰত অধিক সময় অতিবাহিত কৰিব। তেওঁলোকৰ অভ্যাস ক্ৰমান্বয়ে আসক্ত হৈ পৰিব, যাৰ ফলত মানুহৰ মানসিক অৱস্থা বেয়া হ’ব আৰু তেওঁলোক মানসিকভাৱে অসুস্থ হ’ব।

 

ৰাছিয়াৰ চাইবেৰিয়া অঞ্চলত গোলকীয় উষ্ণতা বৃদ্ধিয়ে বৰফ গলিবলৈ আৰম্ভ কৰাৰ লগে লগে, বিজ্ঞানীৰ এটা দলে মাৰাত্মক ভাইৰাছটো অন্বেষণ কৰিব। এই ভাইৰাছটো অতি সংক্ৰামক হ’ব আৰু দ্ৰুতগতিত বিয়পিব। পৃথিৱীৰ সকলো প্ৰণালীয়ে এই সংক্ৰমণৰ সৈতে মোকাবিলা কৰাত ব্যৰ্থ হ’ব।



গোলকীয় উষ্ণতাই ভাৰতকো প্ৰভাৱিত কৰিব। ইয়াৰ ফলত, দেশৰ বহু ঠাইত সৰ্বাধিক তাপমাত্ৰা প্ৰায় 50 ডিগ্ৰী চেলচিয়াছ হ’ব। ই দেশত খৰাং পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি কৰিব।


ভেঙ্গা বাবাৰ মতে, ২০২২ চনত বিশ্বত ভূমিকম্প আৰু চুনামিৰ আশংকা বৃদ্ধি পাব। ভাৰত মহাসাগৰত ভূমিকম্পৰ পিছত, এক ডাঙৰ চুনামি ঘটিব, যি অষ্ট্ৰেলিয়া, নিউজিলেণ্ড, ইণ্ডোনেছিয়া, ভাৰতকে ধৰি বিশ্বৰ উপকূলীয় অংশবোৰক আগুৰি ধৰিব। এই চুনামিত শ শ মানুহে প্ৰাণ হেৰুৱাব।


লগতে এলিয়েন বা আন গ্ৰহৰ প্ৰাণীয়ে Oumuamua নামৰ এটা এষ্টেৰয়েড পৃথিৱীলৈ পঠিয়াব। আগন্তুক বছৰত পতংগৰ আক্ৰমণৰো ভৱিষ্যদ্বাণী কৰিছে এই লোকজনে। যাৰ ফলত ফচল নষ্ট হ’ব, ফলত দেশত খাদ্যৰ নাটনি হ’ব পাৰে, বাঢ়িব পাৰে খাদ্য সামগ্ৰীৰ দাম ।


(Disclaimer :  This article is written only for the purpose of providing information.)


- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related