Astrology Shani Gochar 2022 : শনিৰ স্থান সলনি হ’ব ! এই ৩ ৰাশিৰ জাতক জাতিকাৰ ওপৰত পৰিব ভয়ংকৰ প্ৰভাৱ

Date:

- Advertisement -

 

Astrology Shani Gochar 2022 :

- Advertisement -

জ্যোতিষ শাস্ত্ৰত বিশ্বাস কৰা হয় যে আমাৰ জীৱনৰ প্ৰতিটো ঘটনাৰ আঁৰত নটা গ্ৰহৰ অৱস্থান দায়বদ্ধ আৰু এইবোৰৰ বাবে, আমাৰ জীৱন প্ৰভাৱিত হয়। আনকি নটা গ্ৰহৰ ভিতৰত, শনি গ্ৰহক অতি প্ৰভাৱশালী বুলি গণ্য কৰা হয়।

 শনিৰ চলাচল সদায় লেহেমীয়া৷ শনিৰ এটা ৰাশিৰ পৰা আন এটা লৈ যাবলৈ আঢ়ৈ বছৰ সময় লাগে৷ এই পৰিস্থিতিত, শনিৰ এটা ৰাশিত পৰিবহনৰ প্ৰায় ৩০ বছৰৰ পিছত পুনৰ সময় আহে৷ প্ৰায় ৩০ বছৰৰ পিছত শনি দেৱে কুম্ভ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ গৈ আছে৷ আৰু শনিৰ কিছুমান ৰাশিৰ পৰ্যায় সমাপ্ত হ’ব। যিকোনো ৰাশিচিহ্নৰ ওপৰত শনিৰ প্ৰভাৱ কি হ’ব জানো আহক।

- Advertisement -

এই ২ ৰাশিচিহ্নৰ ওপৰত পৰিব শনিৰ প্ৰভাৱ

দৰাচলতে, ই কৰ্কট আৰু বৃশ্চিকৰ ওপৰত আৰম্ভ হ’ব। এতিয়ালৈকে, শনিয়ে তুলা আৰু মিথুন ৰাশিৰ ওপৰত এই মাৰাত্মক প্ৰভাৱ পেলাইছিল। জ্যোতিষশাস্ত্ৰ অনুসৰি, শনি তুলা ৰাশিৰ উচ্চ স্থানত আছে। শনিক মকৰ আৰু কুম্ভ ৰাশিৰ স্বামী বুলি গণ্য কৰা হয়। শনিৰ মহাদশা ১৯ বছৰলৈ থাকিব। কুণ্ডলীত শনি শুভ হ’লে সন্মান আৰু ধন আহে।

জ্যোতিষশাস্ত্ৰঅনুসৰি, শনিদেৱ ২ বছৰতকৈও অধিক সময় মকৰ ৰাশিত থাকিব৷ এই পৰিস্থিতিত শনিৰ ধনু, মকৰ, কুম্ভৰাশিৰ ওপৰত আধা প্ৰভাৱ পৰে৷ ২৯ এপ্ৰিলত যেতিয়াই শনিদেৱ কুম্ভত প্ৰৱেশ কৰে৷ ধনুৰাশিৰ লোকসকল মুক্ত হ’ব৷ ইয়াৰ উপৰিও শনিৰ অন্তিম পৰ্যায়টো মকৰ ৰাশিৰ অংশত আৰম্ভ হ’ব৷৷শনিদেৱে একে সময়তে পাঁচটা ৰাশিচিহ্নৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলায়৷ তিনিটা ৰাশি চিহ্নত Sare Sati চলে আৰু দুটা ৰাশিচিহ্নৰ প্ৰভাৱ থাকে৷ আজি এই প্ৰভাৱ মিথুন আৰু তুলা ৰাশিত হয়৷ যিসকলে তেওঁলোকৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলায় তেওঁলোকে বহুতো অসুবিধা আৰু প্ৰত্যাহ্বানৰ মাজেৰে যাব লাগিব৷ 

- Advertisement -

Disclaimer – ইয়াত প্ৰদান কৰা তথ্য সাধাৰণ অনুমান আৰু তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

Chandrayaan-3 : চন্দ্ৰযান-৩ অৱতৰণ স্থানৰ নাম ‘শিৱ শক্তি’ আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় জ্যোতিৰ্বিজ্ঞান সংঘৰ ( International Astronomical Union ) অনুমোদিত

Chandrayaan-3 চন্দ্ৰযান-৩ অৱতৰণ স্থানৰ নাম 'শিৱ শক্তি' আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় জ্যোতিৰ্বিজ্ঞান...

ৰাশিফল ২০২৪: মংগল গ্ৰহ কুম্ভ ৰাশিত প্ৰৱেশ, সমস্যা বৃদ্ধি পাব ৩ ৰাশিত ।

ৰাশিফল ২০২৪ : জ্যোতিষত মংগল গ্ৰহক সাহস আৰু বীৰত্বৰ...