Assamese Horoscope: 09 May আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল কেনেকুৱা যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো চাওক

Date:

- Advertisement -

- Advertisement -

মেষ: আজিৰ দিনটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লগা হ’ব পাৰে। আপুনি পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। এইটো ব্যৱসায়ৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সময়। অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। নেতিবাচক চিন্তাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। প্ৰেমিক-প্ৰেমিকসকল বিৰক্ত হ’ব পাৰে।  

বৃষ: আজি দিনটো কিছুমান ভাল খবৰেৰে আৰম্ভ হ’ব। আজিৰ দিনটো বাহন বা ইলেক্ট্ৰনিক সামগ্ৰী কিনিবলৈ এটা ভাল দিন। শিশুটোৰ ফালৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ৰাতিৰ আহাৰলৈ যাব পাৰে।

- Advertisement -

মিথুন: আজি আপোনাৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দিন হ’ব। পুৰণি বিবাদবোৰ সমাধান কৰিব পাৰি। ঘৰ বা মাটি লোৱাৰ পৰিমাণ আছে। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা উপহাৰ পাব পাৰে। সাৱধান হ’ব, কথা কোৱাৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব, গাড়ী চলোৱাৰ বিষয়ে সাৱধান হ’ব। আঘাতৰ ভয়, বিতৰ্ক।

কৰ্কট: আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ত কৰা বিনিয়োগে ধনলাভ কৰিব। অসাৰতাৰ ভিৰ হ’ব। আপুনি পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। আপুনি আজি কৰা কামত সফলতা লাভ কৰিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব।

- Advertisement -

সিংহ: পাৰিবাৰিক জীৱন মনোৰম হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ত উত্থান-পতন দেখিব পাৰে। চাকৰিত পদোন্নতি সম্ভৱ। এটা ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে এক মহান দিন। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সতৰ্ক হ’ব, প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে।

কন্যা: আজি আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। গোপনীয় বস্তু এটা ভাগ-বতৰা নকৰিব, আপুনি প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে। আজি এই পৰিমাণৰ ব্যৱসায়ীসকলক ঋণ দিয়া পৰিহাৰ কৰক। সন্ধিয়া, আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে মাংলিক কাৰ্যসূচীত যোগদান কৰিব পাৰে। ৰাতিপুৱা গা ধোৱাৰ পিছত, শিৱক পানী দিয়ক।

 

তুলা: আজিৰ দিনটো অতি শুভ দিন হ’ব। শিক্ষাৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আজি কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। আপুনি পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়ত সাধাৰণ লাভ হ’ব। কথাৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব নহলে আপুনি বিভেদৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব।

বৃশ্চিক: এটা পাৰিবাৰিক ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত পদোন্নতি সম্ভৱ। আপুনি এজন প্ৰেমিকৰ সৈতে ফুৰিবলৈ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। বৈবাহিক জীৱন তছনছ হ’ব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে খোজ কাঢ়িবলৈ যাব পাৰে। 

ধনু: আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। মনটোৱে ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত লিপ্ত হ’ব। অসাৰতাৰ ভিৰ হ’ব। শিক্ষা খণ্ডত এক আশ্বাসমূলক সফলতা থাকিব। ব্যৱসায়ীক ঋণ দিয়া পৰিহাৰ কৰিব। নতুন চাকৰিৰ সুযোগ থাকিব। ভ্ৰমণ আছে। এই ৰাশিৰ অবিবাহিতসকলৰ বাবে বিবাহ সম্পৰ্কীয় আলোচনা হ’ব পাৰে। 

মকৰ ৰাশি: ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত আজিৰ দিনটো এক লাভজনক দিন। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। আকস্মিক সম্পদলাভ েঅৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। প্ৰেমে সম্পৰ্কত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে। আপুনি এজন প্ৰেমিকৰ সৈতে সময় কটাব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি: আজি দিনটোৰ আৰম্ভণিতে, আৱৰ্জনাৰ ভিৰ হ’ব। তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিবলৈ কথাৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব। আপুনি শত্ৰুৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। খাদ্যৰ বিকাৰৰ ফলত পেটৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। আপুনি পত্নীৰ সমৰ্থন পাব।

মীন: বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব। মনটোৱে শৈক্ষিক কামত জড়িত হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে বজাৰ কৰিবলৈ যাব পাৰে। আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। মুঠ ভ্ৰমণ আছে।  সন্ধিয়া আপুনি এটা মাংলিক অনুষ্ঠানলৈ যাব পাৰে।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related