ৰাশিফল ২০২৪: মংগল গ্ৰহ কুম্ভ ৰাশিত প্ৰৱেশ, সমস্যা বৃদ্ধি পাব ৩ ৰাশিত ।

Date:

- Advertisement -

ৰাশিফল ২০২৪ : জ্যোতিষত মংগল গ্ৰহক সাহস আৰু বীৰত্বৰ গ্ৰহ হিচাপে গণ্য কৰা হয়। মংগল গ্ৰহ যোদ্ধা গ্ৰহ আৰু গ্ৰহৰ ভিতৰত সেনাপতিৰ মৰ্যাদা আছে। মংগল গ্ৰহ প্ৰকৃতিৰ অতি হিংস্ৰ গ্ৰহ। ১৫ মাৰ্চত মংগল গ্ৰহই শনিৰ ৰাশি কুম্ভ ৰাশিৰ পৰা অতিক্ৰম কৰে। মংগল গ্ৰহৰ এই ট্ৰেনজিট কিছুমান মানুহৰ বাবে ভাল নহ’ব। এই সময়ত কোনবোৰ ৰাশিৰ লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব জানো আহক।

- Advertisement -

বৃষ ৰাশি: মংগল গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিট বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে অতি অশুভ হ’বলৈ গৈ আছে। বহু ধৰণৰ লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। আপোনাৰ কেৰিয়াৰত বহু উত্থান-পতনৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। অফিচত কামৰ বোজা বৃদ্ধিৰ বাবে আপুনি বিৰক্ত হ’ব। বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সময়ছোৱাত কেৰিয়াৰৰ যিকোনো ধৰণৰ পৰিৱৰ্তন পৰিহাৰ কৰিব লাগে। আপুনিও স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাত ভুগিব। মংগল গ্ৰহৰ এই ট্ৰেনজিটে আপোনাৰ মাজত খং আৰু ইগোৰ অনুভূতি আনিব পাৰে, যিয়ে আপোনাৰ ব্যক্তিগত জীৱন আৰু কৰ্মক্ষেত্ৰ দুয়োটাতে নেতিবাচক প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে।

মিথুন ৰাশিঃ মিথুন ৰাশিৰ লোকৰ বাবে মংগল গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিট ভাল নহ’ব। এই ট্ৰেনজিটৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ চাকৰিত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপুনিও আপোনাৰ চাকৰি সলনি কৰাৰ কথা চিন্তা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত লোকসকলে বৃহৎ লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপোনাৰ খৰচ বহুত বৃদ্ধি পাব পাৰে। মিথুন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে সফলতা লাভ কৰিবলৈ বহু প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হয়। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ কোনো কামেই সহজে সম্পূৰ্ণ নহ’ব। বহু বাধাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। মানসিকভাৱে আপুনি বৰ বিচলিত হ’ব।

MUST READ  Mahakaleshwar Jyotirlinga temple in Assamese : ৰহস্যময় মহাকালৰ এই ৫টা কাৰণ জানি আপোনালোকেও মহাকাল মন্দিৰ দৰ্শন কৰিবলৈ বাধ্য হ'ব!

তুলা ৰাশিঃ তুলা ৰাশিৰ লোকৰ বাবে মংগল যাত্ৰা অনুকূল নহ’ব। আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত সন্তুষ্ট নহ’ব। আপুনি আশা কৰা ধৰণৰ ফলাফল নাপাবও পাৰে। এই সময়ছোৱাত গ্ৰহণ কৰা বেছিভাগ কাৰ্য্যই নেতিবাচক পৰিণতিৰ সন্মুখীন হ’ব। আপুনি আৰ্থিক ক্ষতিৰ সন্মুখীন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ প্ৰগতিৰ ক্ষেত্ৰত বহুতো বাধা আহিব। তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে ব্যৱসায়ত উত্থান-পতনৰ সন্মুখীন হ’ব। এই ট্ৰেনজিটে অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা বহু সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিবলৈ গৈ আছে। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনতো কিছুমান সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today's Horoscope in Assamese মেষ ৰাশি...

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

মেষ ৰাশি - এই ৰাশিৰ লোকসকলে যোগাযোগৰ জৰিয়তে নিজৰ অৰ্হতা...