আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। Today’s Horoscope in Assamese

Date:

- Advertisement -

মেষঃ সমাজত সন্মান প্ৰতিষ্ঠা হব। চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ত শুভকামনা থাকিল। কাইলৈ চাকৰি প্ৰত্যাশীসকলৰ বাবে অতি ভাল দিন। অফিচৰ সকলো কামতে আপুনি সক্ৰিয় হৈ থাকিব। কিছুমান সৰু সৰু সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কাজিয়াত সোমাব নালাগে।

বৃষ ৰাশিঃ ব্যৱসায়ত দুগুণ লাভ পাব। কাইলৈ আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ বাবে কাইলৈ ভাল। নিজৰ আৱেগবোৰ নিজৰ মাজতে ৰাখক। আৱেগক কোনো কাৰণত কঢ়িয়াই নিব নিদিব। কাইলৈ গোটেই দিনটো বৰ ব্যস্ত হৈ থাকিব। অফিচৰ মানসিক চাপ দূৰ কৰিবলৈ ঘৰতে পৰিয়ালৰ সৈতে মানসম্পন্ন সময় কটাওক।

- Advertisement -

মিথুন ৰাশিঃ আপুনি সম্পত্তিক লৈ জঘন্য বিবাদত লিপ্ত হ’ব পাৰে। নিজৰ লক্ষ্যৰ পৰা একেবাৰেই বিচ্যুত নহব। আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত পদোন্নতিৰ কথা ক’ব পাৰে আৰু আপোনাৰ বিষয়াসকলে আপোনাৰ কামত সুখী হ’ব পাৰে আৰু আপোনাক পদোন্নতি দিব পাৰে।কাইলৈ আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব লাগিব পাৰে আৰু যদি আপুনি অংশীদাৰিত্বৰে ব্যৱসায় কৰি আছে তেন্তে কাইলৈ কোনো কাম নকৰিব আপোনাৰ সংগীৰ পৰামৰ্শ নোলোৱাকৈ।

কৰ্কট ৰাশি: সকলো কামতে শত্ৰুৰ পৰা সমৰ্থন পাব। মূল্য বৃদ্ধি পাব। প্ৰমোচন লাভ কৰক। কাইলৈৰ পৰা কাৰ্যালয়ত পদোন্নতিৰ আলোচনা আৰম্ভ হ’ব পাৰে। পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীক লগ পাব পাৰে। যিকোনো ঠাইলৈ যাত্ৰা কৰিব পাৰে। জীৱনৰ সকলো কামতে উৎসাহ বাঢ়িব। কামৰ পৰা নিজৰ মনোযোগ আঁতৰাই নিদিব।

সিংহ ৰাশি: কাৰোবাৰ লগত কাজিয়া হ’লে আপোনাৰ অফিচৰ কাম-কাজত প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। ফলত সংঘাতৰ পৰা আঁতৰি থাকক। অফিচৰ ৰাজনীতিৰ পৰা আঁতৰি থাকক। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। তৃতীয় পক্ষই সম্পৰ্কত প্ৰৱেশ কৰিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। সম্পৰ্কত কিছু উত্তেজনা থাকিব পাৰে। শীতল মূৰ এটাৰে সকলো প্ৰত্যাহ্বান সমাধান কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশিঃ কোনো সিদ্ধান্ত লওঁতে ভালদৰে চিন্তা কৰিব লাগিব। কৰ্মচাৰীয়ে কোনো সৰু কথাত চিন্তা কৰিব নালাগে। সাৱধান হওক আৰু সকলো কামতে মনোনিৱেশ কৰক। মানসিক চাপ কমাব। প্ৰেম কৰা স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক।

- Advertisement -
MUST READ  নহৰু আৰু পিয়াজ খোৱাটো কিয় অধৰ্ম বুলি গণ্য কৰা হয়, গ্ৰহৰ লগত ইহঁতৰ কি সম্পৰ্ক

তুলা ৰাশিঃ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিব লাগে। কাৰ্যালয়ত দলীয় কামৰ ওপৰত গুৰুত্ব বৃদ্ধি কৰক। ধনৰ উৎস আয় বৃদ্ধি পাব। অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে বহু প্ৰত্যাহ্বান আহিব আৰু যাব। নিজৰ স্থানৰ পৰা এটাও জিন আদৰ্শৰ দিশে আগুৱাই নিব নালাগে। ক’ৰবাত তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰি। পৰিয়ালৰ সৈতে সময় কটাওক। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশিঃ আয় বাঢ়িব। আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ নতুন উপায় বিচাৰি পাব। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ লগত স্বাস্থ্যজনিত বিবাদ হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব আপোনাৰ কান্ধত পৰিব। স্বাস্থ্যই আপোনাক কোনো ধৰণে চিন্তিত কৰিব পাৰে। ফলত স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব লগা হয়। নিজৰ লক্ষ্যত আঁঠু লৈ থাকক। 

ধনু ৰাশিঃ কৰ্মচাৰীয়ে পদোন্নতি বা ধন বৃদ্ধি পাব পাৰে। আগলৈ যদি কোনো মূল্যায়ন আছে তেন্তে তাৰ বাবে আপুনি বৃহৎ লাভ পাব পাৰে। পৰীক্ষাত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে যি দিছে তাতকৈ ফলাফল ভাল হ’ব। গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হওক। অসাৱধানতাৰে গাড়ী চলাব নালাগে। আজি পৰিয়ালত সুখৰ দিন হ’ব। সুখী জীৱন যাপন কৰিব পাৰি।

মকৰ ৰাশিঃ আধ্যাত্মিক কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ। চাকৰিৰ সাক্ষাৎকাৰ এটা বৰ ভাল হ’ব। পেছাদাৰী জীৱনৰ সকলো কামতে আপুনি প্ৰেৰণা পাব। সম্পৰ্ক আগতকৈ ভাল হ’ব। প্ৰত্যাহ্বান বিভিন্ন ধৰণে আহিব। পৰিয়ালত আনন্দৰ সৃষ্টি হ’ব। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকল সকলো দিশৰ পৰা উপকৃত হ’ব।

- Advertisement -

কুম্ভ ৰাশিঃ জীৱনৰ উত্থান-পতন থাকিব। কামৰ পৰা আহিব বিভিন্ন প্ৰত্যাহ্বান। বহুতো সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য হেৰুৱাব নালাগে। ধৈৰ্য্য থাকিলে সকলো কামতে সফলতা লাভ কৰাটো নিশ্চিত। কেৰিয়াৰত নতুন লাভ আহিব। স্বাস্থ্যই আপোনাক চিন্তিত কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱনত বহু সুখ থাকিব।

মীন ৰাশিঃ সংগীৰ সৈতে সম্পৰ্ক উন্নত হ’ব। কামত এলেহুৱা নহব। ই আপোনাৰ প্ৰদৰ্শনত প্ৰভাৱ পেলাব। স্বাস্থ্যৰ লগত জড়িত বিভিন্ন সমস্যাৰ সমাধান হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰক, ফলাফল আহিব। নতুন বিত্তীয় পৰিকল্পনাৰ দিশত হেলান দিব পাৰি।

MUST READ  Numerology: সংখ্যা জ্যোতিষ অনুসৰি Mulank আৰু ভাগ্যংকৰ মাজত পাৰ্থক্য কি?
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today's Horoscope in Assamese মেষ ৰাশি...

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

মেষ ৰাশি - এই ৰাশিৰ লোকসকলে যোগাযোগৰ জৰিয়তে নিজৰ অৰ্হতা...