আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। Today’s Horoscope in Assamese

Date:

- Advertisement -

মেষ (Mesh) – Aries : ৰাতিপুৱা অত্যধিক খং আৰু ৰক্তপাতৰ বাবে কাৰোবাৰ লগত কাজিয়া কৰাৰ সম্ভাৱনা থাকে। ব্যৱসায়ত ভাল খবৰ পাই আনন্দ লওক।অতিৰিক্ত কষ্ট কৰিলেও ফলাফল ভাল নহ’ব। পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত দায়িত্ব বৃদ্ধি। প্ৰেমত আঘাত পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। সামাজিক কামত খৰচ বাঢ়িব। কিবা কিনা-বিক্ৰয়ৰ বাবে দিনটো শুভ। কম বয়সীয়া লোকৰ কথা মানি চলিলে বিপদত পৰিব পাৰে। পেটৰ সমস্যা বাঢ়িব পাৰে।

বৃষ (Brish) – Taurus: কামৰ সন্দৰ্ভত ভাল খবৰৰ বাটত বাধা আহিব পাৰে। শত্ৰুৰ ষড়যন্ত্ৰত অলপ বিভ্ৰান্ত হওক। মাটি ক্ৰয়-বিক্ৰয় অতি লাভজনক হ’ব পাৰে। পঢ়া-শুনাৰ ক্ষেত্ৰত কিবা বেয়া কাম হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ব্যৱসায়ক লৈ বন্ধুৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। কাৰোবাৰ পৰা আৰ্থিক সুবিধা লাভ কৰিব পাৰি। কোনো আত্মীয়ৰ বাবে আপুনি সামান্য ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। স্বামীৰ লগত শত্ৰুতা শেষ হ’ব পাৰে। আইনী কামত সফলতা লাভ কৰিব পাৰি। দুপৰীয়াৰ পিছত ব্যৱসায়িক সমস্যা বাঢ়িব পাৰে।

- Advertisement -

মিথুন (Mithun) – Gemini : ঘৰত ব্যয়বহুল কিবা এটা হেৰাই যোৱাৰ বাবে দুখ থাকিব । অসৎ সংগ ত্যাগ নকৰিলে আপোনাৰ সন্মান হেৰুৱাব। চাকৰি বদলি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আয় আৰু ব্যয়ৰ ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰাটো কঠিন হ’ব। শত্ৰু বাঢ়িব পাৰে। ব্যৱসায়ত ভাল লক্ষণ থাকিলেও বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শ গ্ৰহণ কৰক। চুবুৰীয়াৰ বাবে পৰিয়ালত অসুবিধা হ’ব পাৰে। শত্ৰুৰ লগত খাপ খুৱাই লোৱা ভাল। উন্নতিৰ বাবে অপেক্ষা কৰি থকা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে ভাল। চখবোৰ ব্যয়বহুল হ’ব পাৰে। শৰীৰত সৰু সৰু সমস্যা হব পাৰে। অত্যধিক আৱেগ ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ লগত বিবাদ বাঢ়িব পাৰে।।

কর্কট (Karkat) – Cancer : বিপদৰ সময়ত মূৰটো ঠাণ্ডা কৰি ৰাখক। বহু অপেক্ষাৰ অন্তত প্ৰেমৰ সুখৰ সময় আহিবলৈ ওলাইছে। এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শত পাৰিবাৰিক জীৱনত সুখ লাভ কৰক। পাৰিবাৰিক বিষয়ত হোৱা প্ৰতিকূলতাক জয় কৰিব পাৰি। ঋণ সংগ্ৰহৰ ক্ষতি হ’ব পাৰে। চাকৰি বদলিৰ সম্ভাৱনা আছে। ব্যৱসায়টো আবদ্ধ হৈ থাকিলেও এৰি যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। খং নিয়ন্ত্ৰণৰ জৰুৰী প্ৰয়োজন।

MUST READ  আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। Today’s Horoscope in Assamese

সিংহ (Singh) – Leo : নিম্নস্তৰৰ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে অতি উপযুক্ত সময়। চাকৰি প্ৰত্যাশীসকলৰ বাবে সময় ভালদৰে নাযাব। দিনটোৰ ভিতৰতে ব্যৱসায়ক লৈ মানসিক চাপ থাকিব। ল’ৰা-ছোৱালীৰ বিষয়ে ভাল খবৰ আহিব পাৰে। পৃথিৱীত ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিব লাগে। আইনী সমস্যাৰ পৰা আপুনি নিজৰ মনতে পৰিত্ৰাণ পাব পাৰে। আঘাত পাব পাৰে। শিশুৰ প্ৰতি চিন্তা বাঢ়িব পাৰে।

কন্যা (Kanya) – Virgo : শৰীৰ-স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে ভাল ফলাফল পাব। আত্মীয়ৰ প্ৰতি অতি সাৱধান হওক, অপমানৰ যোগ আছে। কৰ্ম পৰিৱৰ্তনৰ সংযোজন দেখা যায়। দাদা বা ভাইটিৰ পৰা কিছু সহায় পাব পাৰে। গহনা ব্যৱসায়ৰ বৃদ্ধিত যোগ দি। আয় আৰু ব্যয়ৰ সমতা বজাই ৰখা হ’ব। ভাল কামে সুনামৰ সূচনা কৰিব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে তৰ্ক নকৰিব, সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব। 

- Advertisement -

তুলা (Tula) – Libra : দেউতাকৰ শৰীৰটোক লৈ কিছু চিন্তা হ’ব। প্ৰেমত বাধা আহিব। সহকৰ্মীৰ পৰা ভাল ব্যৱহাৰ পাব পাৰে। পেটৰ সমস্যা হ’ব। পৰিয়ালৰ পৰিস্থিতিৰ লগত নিজকে খাপ খুৱাই লওক। অভিনেতাসকলৰ বাবে বহুত ভাল সুযোগ আহিব পাৰে। ঘৰ নিৰ্মাণৰ চিন্তা বৃদ্ধি পাব পাৰে। অন্ত্ৰৰ ৰোগত আক্ৰান্ত। 

বৃশ্চিক (Brishchik) – Scorpio : কৰ্মক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক, আঘাত হ’ব পাৰে। আধ্যাত্মিক কামত কিবা এটা দান কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। শিল্পীসকলৰ বাবে আগলৈ বহুত ভাল সময়। ভ্ৰমণৰ বাবে ব্যয় বৃদ্ধি। স্বামী-স্ত্ৰীৰ সম্পৰ্কত জটিলতা আহিব পাৰে। স্বাস্থ্য ভাল নহ’ব। কিবা এটা পোৱাৰ বাবে আনন্দ লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সুনাম বৃদ্ধি পাব। কাৰোবাৰ পৰা অতি মূল্যৱান উপহাৰ পাব পাৰে। বিষণ্ণতাই শৰীৰ আৰু বেয়া কৰি তোলাৰ সম্ভাৱনা থাকে। আতিথ্যত মনৰ শান্তি লভিব। সম্পত্তি কিনিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে।

ধনু (Dhanu) – Sagittarius : আনৰ কথাই বিভ্ৰান্তিৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। এটা পুৰণি আশা পূৰণৰ চেষ্টা কৰিব পাৰে ।শিশুটিৰ যিকোনো ভাল কামে আপোনাক সুখী কৰি তুলিব। বিনিয়োগ ব্যৱসায়ে ভাল ফলাফল পাব। খৰচ কম হ’ব। অতিমাত্ৰা খঙৰ ফলত পৰিয়ালত অশান্তিৰ সৃষ্টি হয়। বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ কথাত বিশেষ গুৰুত্ব দিয়া উচিত। সমাজৰ যিকোনো কামৰ হেঁচা বাঢ়িব পাৰে। উত্তেজনাই বিপদৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। স্বামীৰ বাবে আয় বৃদ্ধি পাব পাৰে। বন্ধুৰ পিছত খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। 

MUST READ  Weekly Horoscope in Assamese : সাপ্তাহিক ৰাশিফল ​​২৪ৰ পৰা ৩০ জুনলৈ ২০২৪

মকৰ (Makar) – Capricorn : যান-বাহন চলাওঁতে সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব লাগিব। দায়িত্ব পালন কৰিব নোৱাৰাৰ বাবে পৰিয়ালত অশান্তিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। পুৰণি ঋণ সংগ্ৰহ হ’ব পাৰে। দিনটোৰ ভিতৰত কিবা কাৰণত ভয়ে কাম কৰি থাকিব। কাৰোবাৰ পৰা কোনো মূল্যৱান বস্তু লোৱাৰ আগতে অতি ভালদৰে চিন্তা কৰক। সহকৰ্মীসকলৰ সহায়ত কামত সফলতা লাভ কৰিব। অত্যধিক খৰচে পৰিয়ালত বিশৃংখলতাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ কথাক গুৰুত্ব দিয়ক। 

- Advertisement -

কুম্ভ (Kumbh) – Aquarius : যান-বাহনৰ চলাচলত বিপদৰ সৃষ্টি হব পাৰে। আপুনি মূৰৰ বিষত ভুগিব পাৰে। ঘৰত কিবা চুৰি হ’ব পাৰে। মনত কিবা উচ্চাকাংক্ষা থাকিলে আজি প্ৰকাশ নকৰিলে ভাল। মামলাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। বৈবাহিক শান্তি অটুট থাকিব। আৰক্ষীৰ বাবে দিনটো অনুকূল। প্ৰেমক লৈ কোনোবাই অপমান কৰিব পাৰে। স্বামীৰ লগত বিবাদ হব পাৰে। শিশুটিৰ প্ৰতি চিন্তা বাঢ়িব পাৰে। 

মীন (Min) – Pisces: প্ৰেমৰ চিন্তা নাইকিয়া হব পাৰে। বৈবাহিক বিবাদৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। কাম বা ব্যৱসায়ত কোনো সমস্যা নহ’ব। দুপৰীয়াৰ পিছত ঘৰুৱা পৰিৱেশ আপোনাৰ বাবে অনুকূল নহ’ব। আপোনাৰ প্ৰতিভা দেখুৱাবলৈ সুযোগ পাব। ক্ৰীড়াত নাম উজলাই দিয়াৰ সুযোগ আছে। গাড়ী চলোৱা বা চলাওঁতে সাৱধান হওক। ওচৰৰ ক’ৰবালৈ যাত্ৰা কৰিব পাৰে। অকথিত শব্দই বিশৃংখলতাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today's Horoscope in Assamese মেষ ৰাশি...

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

মেষ ৰাশি - এই ৰাশিৰ লোকসকলে যোগাযোগৰ জৰিয়তে নিজৰ অৰ্হতা...