Video : শ্ৰী কৃষ্ণ গোবিন্দ হৰে মুৰাৰী… প্ৰসৱৰ সময়ত ভজন গোৱা দেখা গল মহিলা, ভিডিঅ’ চাওক

Date:

- Advertisement -

Woman Singing Bhajan: ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰিছে এটা অতি মৰমলগা ভিডিঅ’, য’ত এগৰাকী মহিলাই সন্তান জন্ম দিওঁতে ভজন গাইছে। ভিডিঅ’টোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি দেখিব যে মহিলাগৰাকীয়ে অপাৰেচনৰ টেবুলত পৰি আছে আৰু ডাক্তৰে তাইৰ চি-চেকচন কৰি আছে। এই মহিলাগৰাকীৰ ভক্তিই মানুহৰ দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছে আৰু বহুতে ইয়াক “প্ৰেমৰ আটাইতকৈ বিশুদ্ধ ৰূপ” বুলি অভিহিত কৰিছে। এই ভিডিঅ’টো X ত শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। ভিডিঅ’টোৰ লগতে লিখিছে, “ৰোমাঞ্চকৰ মুহূৰ্ত! তাই আক্ষৰিক অৰ্থত শিশুটিক দীৰ্ঘায়ুৰ আশীৰ্বাদ দিছিল।” এই ভিডিঅ’টো এতিয়ালৈকে ৩ লাখতকৈ অধিক বাৰ চোৱা হৈছে।

মানুহে এই ভিডিঅ’টো বহুত লাইক কৰি মহিলাগৰাকীৰ মৰমৰ প্ৰশংসা কৰিছে। এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে লিখিছে, “এই মহিলাগৰাকীক চেলুট”, আন এজনে কৈছিল, “এগৰাকী মাতৃৰ প্ৰেমৰ কোনো তুলনা নাই।” বহুতে তাইৰ সুন্দৰকৈ গান গোৱাৰ ক্ষমতাক প্ৰশংসা কৰি ক’লে, “যন্ত্ৰণাৰ মাজতো ইমান ভালকৈ গাইছে।” এজন দৰ্শকে ক’লে, “পবিত্ৰ ভক্তি। মোৰ চকু দুটা চকুলোৰে ভৰি পৰিল আৰু তাইৰ মাতটো আৰু মধুৰ হৈ পৰিল।” , “মাতৃৰ সম্পৰ্ক অমূল্য” আৰু “কেৱল ভাৰততহে এনেকুৱা কাম সম্ভৱ দিব্য।”

- Advertisement -

MUST READ  ভাগৱত গীতা : ভাগৱত গীতা অধ্যায় ১ অসমীয়াত ৷ Commentary on Chapter 1 Shloka 1 of the Bhagavad Gita in Assamese
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related