স্বপ্না শাস্ত্ৰঃ আপুনি দেখা পাইছে নেকি এই বিশেষ বস্তু সপোনত তেন্তে আপোনাৰ পৰা সন্তুষ্ট হৈছে মা লক্ষ্মী ৷

Date:

- Advertisement -

 

Natun Assam
Sleep dream


- Advertisement -


এই সপোনবোৰে শুভ আৰু অশুভ দুয়োটা ঘটনাৰ বিষয়ে কয়। সপোনৰ শাস্ত্ৰঅনুসৰি, যদি আপুনি আপোনাক আপোনাৰ সপোনৰ কিছুমান বস্তু দেখুৱায়, তেন্তে আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি সলনি হ’বলৈ ওলাইছে। আপোনাৰ ব্যৱসায়ে দুগুণ লাভ কৰিব। আপোনাক পদোন্নতি দিব , নতুবা আপুনি ধন লাভ কৰিব। কিয়নো, সপোনৰ শাস্ত্ৰঅনুসৰি, এই বিশেষ বস্তুবোৰ কি সেয়া আপোনাক কওঁ আহক।



- Advertisement -

সপোনত নিগনি দেখা – যদি আপুনি আপোনাৰ সপোনত এন্দুৰ দেখিছে, ই আপোনাৰ বাবে এক ভাল লক্ষণ। ই ইংগিত দিয়ে যে আপোনাৰ ওচৰত হঠাতে কৰবাৰ পৰা টকা আহিব। এইটো বিশ্বাস কৰা হয় যে সপোনত এন্দুৰ দেখাটোৱে দৰিদ্ৰতা আঁতৰ কৰে। জীৱনত সমৃদ্ধি আছে।



সপোনত গৰু দেখি সপোনত গৰু দেখাটো বৰ শুভ। গৰুএটাক বেলেগ ধৰণে চোৱাৰ অৰ্থও বেলেগ। যদি আপুনি সপোনত গৰু গাখীৰ খুৱা ই থকা দেখা পাইছে , সুখ আৰু সমৃদ্ধি আহি আছে, আনহাতে যদি আপুনি বগা কলা গৰু দেখিছে, ব্যৱসায়ত লাভৰ লক্ষণ আছে।

- Advertisement -



সপোনত মাছ দেখা মানে – শাস্ত্ৰত, মাছক মা লক্ষ্মীৰ আগমনৰ সূচক বুলি গণ্য কৰা হয়। যদি আপুনি সপোনত মাছ এটা দেখে, আপোনাক সোনকালেই মা লক্ষ্মীৰ কৃপা কৰা হ’ব। একেদৰে, যদি আপুনি সপোনত গছত উঠি আছে, আপুনি হঠাতে কৰবাৰ পৰা টকা পাব পাৰে।



এজনী ছোৱালীক সপোনত নাচি থকা দেখা – বাস্তৱ জীৱনত ছোৱালী এজনীক নৃত্য কৰা দেখাটো আপোনাৰ মনোৰঞ্জনৰ অংশ হ’ব পাৰে। কিন্তু যদি আপুনি এগৰাকী মহিলাক আপোনাৰ সপোনত নাচি থকা দেখা পায়, ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে যে আপুনি অনাগত দিনত টকা পাব পাৰে।




  যদি আপুনি ঈশ্বৰক সপোনত দেখে – ই অতি শুভ। এই সপোনৰ অৰ্থ হৈছে যে আপোনাক ঐশ্বৰিক অনুগ্ৰহেৰে হ’ব, যি অনাগত দিনবোৰত আপোনাক সুখ, সমৃদ্ধি আৰু সম্পদ আনিব।



সপোনত জ্বলি থকা চাকি এটা দেখি – যদি আপুনি সপোনত জ্বলি থকা চাকি এটা দেখে, ই ভৱিষ্যতে যথেষ্ট ধন পোৱাৰ লক্ষণ। এই সপোনটোৱে আপোনাৰ বিত্তীয় জীৱন কঢ়িয়াই আনিব।




(ইয়াত থকা তথ্যবোৰ ধৰ্মীয় বিশ্বাস আৰু জনবিশ্বাসৰ ওপৰত আধাৰিত ।)



- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

Chandrayaan-3 : চন্দ্ৰযান-৩ অৱতৰণ স্থানৰ নাম ‘শিৱ শক্তি’ আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় জ্যোতিৰ্বিজ্ঞান সংঘৰ ( International Astronomical Union ) অনুমোদিত

Chandrayaan-3 চন্দ্ৰযান-৩ অৱতৰণ স্থানৰ নাম 'শিৱ শক্তি' আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় জ্যোতিৰ্বিজ্ঞান...

ৰাশিফল ২০২৪: মংগল গ্ৰহ কুম্ভ ৰাশিত প্ৰৱেশ, সমস্যা বৃদ্ধি পাব ৩ ৰাশিত ।

ৰাশিফল ২০২৪ : জ্যোতিষত মংগল গ্ৰহক সাহস আৰু বীৰত্বৰ...