বৃষ ৰাশিৰ বাৰ্ষিক ৰাশিফল: জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰলৈ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ২০২৩ চন কেনেকুৱা হ’ব

Date:

- Advertisement -

Yearly rashifal in Assamese 2023 :

- Advertisement -

বৃষ ৰাশিৰ বাৰ্ষিক ৰাশিফল: জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰলৈ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ২০২৩ চন কেনেকুৱা হ’ব

২০২৩ বৰ্ষটো বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে অতি উত্তম বছৰ হ’ব। আপোনাৰ বহু সপোন এই বছৰ পূৰণ কৰিব পাৰিব। বছৰটোৰ ভিতৰতে সন্মান বাঢ়িব। ২০২৩ চনৰ জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰ মাহলৈ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ যাত্ৰা কেনেকুৱা হ’ব জানো আহক।

- Advertisement -

Yearly rashifal in Assamese 2023 :

বৃষ ৰাশিৰ বাৰ্ষিক ৰাশিফল ​​২০২৩: ২০২৩ বৰ্ষ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে অতি উত্তম বছৰ হ’ব। আপোনাৰ বহু সপোন এই বছৰ পূৰণ কৰিব পাৰিব। বছৰটোৰ ভিতৰতে সন্মান বাঢ়িব। ২০২৩ চনত শনি আৰু বৃহস্পতি গ্ৰহৰ বিশেষ প্ৰভাৱ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ ওপৰত পৰিব। একে সময়তে ৩০ অক্টোবৰত ৰাহুৰ পৰিৱৰ্তনেও আপোনাৰ ভৱিষ্যত সলনি কৰিব পাৰে। ২০২৩ চনত আপোনালোকে লোৱা সকলো লক্ষ্য প্ৰায় পূৰণ হ’ব।

২০২৩ চনৰ ২২ এপ্ৰিলত মেষ ৰাশিত বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিটটোৱে আপোনাৰ কিছু ক্ষতি কৰিব পাৰে। ৰাহু-কেতুৰ ৰাশি পৰিৱৰ্তনে আপোনাৰ জীৱনত যথেষ্ট প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। ২০২৩ চনৰ জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰ মাহলৈ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ যাত্ৰা কেনেকুৱা হ’ব জানো আহক। বৃষ ৰাশি – ই, উ, এ, অ, ৱা, ভি, ৱু, ভে, ৱো।

- Advertisement -

জানুৱাৰী – বছৰৰ আৰম্ভণি আপোনাৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে এই মাহত লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত অসুবিধাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। এই মাহত স্বাস্থ্য ভাল হ’ব।

ফেব্ৰুৱাৰী – এই মাহত আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক দিশটো আগৰ মাহতকৈ অধিক শক্তিশালী হ’ব, কাৰোবাৰ আগত তিক্ত কথা কোৱাৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক, কামটো সম্পূৰ্ণ নোহোৱালৈকে ৰাজহুৱা নকৰিব।

মাৰ্চ- টকা উপকাৰী হ’ব পাৰে। এই মাহত ঘৰ বা মাটিৰ চুক্তি কৰিব পাৰিব। যাৰ বাবে আপোনাৰ সপোন বাস্তৱায়িত হ’ব। তোমাৰ শত্ৰুবোৰ পৰাজিত হ’ব।

এপ্ৰিল- আয়ৰ মাধ্যম বৃদ্ধি হ’ব, উচ্চ বিষয়াৰ পৰাও সহযোগিতা লাভ কৰিব, পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ পৰা আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনা লাভ কৰা হৈছে।

মে’- এই মাহত আপোনাৰ সাহস আৰু সাহস বাঢ়িব, স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক, অপচয়ৰ খৰচ বাঢ়িব পাৰে।

জুন- কৰ্ম-ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি, কিন্তু শাৰীৰিক বিষে সমস্যা বৃদ্ধি কৰিব, শুভ কামৰ বাবে পৰিয়ালত পৰিবেশ সুখদায়ক হ’ব।

জুলাই- সকলো ফালৰ পৰা লাভৰ যোগফল, মাটি আৰু সম্পত্তিৰ সৈতে জড়িত বিষয়সমূহ সমাধান হ’ব, পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক।

 

আগষ্ট- যাতায়তৰ বাবে খৰচ বৃদ্ধি, চৰকাৰী নিবিদা, ঘৰৰ বাহন ক্ৰয়ৰ যোগফলৰ বাবে আবেদন কৰাটো ভাল হ’ব।

ছেপ্টেম্বৰ- আপুনি যদি নিজৰ জেদী আৰু আবেগক নিয়ন্ত্ৰণ কৰি কাম কৰে তেন্তে আপুনি অধিক সফল হ’ব, আপোনাৰ গোপন শত্ৰুৰ পৰাজয় হ’ব।

অক্টোবৰ- প্ৰতিযোগিতাত সফলতা, প্ৰেম সম্পৰ্কীয় বিষয়ত উদাসীনতা থাকিব, ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে উন্নত সময়।

নৱেম্বৰ- সফলতাৰ ধাৰাবাহিকতা অব্যাহত থাকিব, ভাল খবৰে দিব মানসিক সুখ, বাহন কিনাৰ সম্ভাৱনা।

ডিচেম্বৰ- স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক, কৰ্মক্ষেত্ৰত ষড়যন্ত্ৰৰ বলি হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক, বিবাহিত জীৱনত তিক্ততাৰ যোগফল।

শুভ সংখ্যা – ৬ টা শুভ তাৰিখ – ৬, ১৫, ২৪ শুভ মাহ – মাৰ্চ, জুন, ছেপ্টেম্বৰ আৰু ডিচেম্বৰ শুভ ৰং – সেউজীয়া, নীলা, বগা, ক্ৰীম, ফিৰোজা শুভ দিন – শুকুৰবাৰ, শনিবাৰ বুধবাৰ শুভ ৰত্ন – হীৰা, পান্না, নীলাচল

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related