কৰ্কট ৰাশি ঃ শনিৰ প্ৰভাৱৰ বাবে কৰ্কট ৰাশি য়ে সমস্যাৰ সন্মুখীন হব পাৰে, গোটেই বছৰৰ অৱস্থা জানি লওক

Date:

- Advertisement -

Yearly rashifal in Assamese 2023 

Yearly rashifal in Assamese 2023 Cancer :

- Advertisement -

শনিৰ প্ৰভাৱৰ বাবে কৰ্কট ৰাশি য়ে সমস্যাৰ সন্মুখীন হব পাৰে, গোটেই বছৰৰ অৱস্থা জানি লওক 

২০২৩ চনত কৰ্কট ৰাশিৰ বাবে বহু গুৰুত্বপূৰ্ণ আৰু ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন আহিব। গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিটে আপোনাক বছৰটোৰ ভিতৰত বিভিন্ন পৰ্যায়ত প্ৰভাৱিত কৰিব। ২০২৩ চনত কৰ্কট ৰাশিৰ ৰোগীয়ে বহু উত্থান-পতন দেখিব। বছৰৰ আৰম্ভণিতে শনি দেৱে আপোনাৰ অষ্টম ঘৰত ট্ৰেনজিট কৰিব। শনিৰ প্ৰভাৱৰ বাবে এই ৰাশিৰ থলুৱা লোকসকলে বহু ধৰণৰ মানসিক আৰু কেৰিয়াৰ সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। বছৰৰ আৰম্ভণিতে ধন সম্পৰ্কীয় বিষয়ত সাৱধান হ’ব লাগে।

- Advertisement -

Yearly horoscope 2023

- Advertisement -

ইয়াৰ বাহিৰেও শুভ গ্ৰহ বুলি গণ্য কৰা দেৱগুৰু বৃহস্পতি ২২ এপ্ৰিলত সৌভাগ্যগৃহৰ পৰা ওলাই যাব আৰু দশম স্থানত বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিটে ৰাহুৰ সৈতে এক মিলন ঘটাব। এইদৰে গুৰু-চন্দল ​​যোগৰ বাবে কৰ্কট ৰাশি ৰ সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। ৰাজনীতিৰ ক্ষেত্ৰখনৰ লগত জড়িত মানুহৰ অসুবিধা বাঢ়িব। ৩০ অক্টোবৰত ৰাহুৱে কৰ্কট ৰাশিৰ বাবে ভাগ্যৰ ঘৰৰ পৰা শক্তিৰ ঘৰলৈ ট্ৰেনজিট কৰিব। এই ট্ৰেনজিটৰ লগে লগে গুৰু-চন্দল ​​হোৱাৰ দোষৰ অন্ত পৰিব আৰু ভাগ্য বাঢ়িব। বছৰৰ শেষত কৰ্কট ৰাশিৰ বাবে ঘৰ, মাটি আৰু সম্পত্তি ক্ৰয় কৰাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। কৰ্কট ৰাশি ৰ বাবে ২০২৩ চনৰ জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰলৈ যাত্ৰা কেনেকুৱা হ’ব জনাওক।

 

জানুৱাৰী – বছৰৰ আৰম্ভণিতে মিশ্ৰিত ফলাফল পাব। প্ৰগতি হ’ব, বৈবাহিক আলোচনা সফল হ’ব, আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব কিন্তু তথাপিও মানসিক উত্তেজনা থাকিব।

ফেব্ৰুৱাৰী- এই মাহত আপুনি ভাল সফলতা পাব।আপোনাৰ শত্ৰুবোৰ পৰাজিত হ’ব, ন্যায়িক বিষয়ত সফলতা থাকিব, কিন্তু বিবাহিত জীৱনত তিক্ততা থাকিব আৰু শহুৰেকৰ সৈতে সম্পৰ্কৰ উন্নতি হ’ব।

মাৰ্চ- ২০২৩ চনৰ এই মাহত শিক্ষাৰ্থীয়ে শিক্ষা-প্ৰতিযোগিতাত সফলতা লাভ কৰিব, বহিঃৰাজ্যত পঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে ভাল আৰু উন্নত সুযোগ লাভ কৰিব। গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত গোপনীয় হওক। অন্যথা ক্ষতি হব পাৰে।

MUST READ  বৃষ ৰাশিৰ বাৰ্ষিক ৰাশিফল: জানুৱাৰীৰ পৰা ডিচেম্বৰলৈ বৃষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ২০২৩ চন কেনেকুৱা হ’ব

 

এপ্ৰিল- বছৰৰ চতুৰ্থ মাহত আপুনি উপাৰ্জনৰ ভাল উপায় পাব। কিন্তু এই মাহত কিছু বেদনাদায়ক ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা থাকিব।শুভ খবৰ ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা লাভ কৰিব পাৰিব। আপুনি শুভকামনা পাব।

মে’- ২০২৩ বৰ্ষটো নিয়োজিত ৰাইজৰ বাবে শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। নতুন সুযোগ উপলব্ধ হ’ব। ক্ষেত্ৰ আৰু ব্যৱসায়ত উন্নতিৰ বাবে ভাল সুযোগ পাব। হঠাৎ টকা লাভৰ যোগফল, সেয়া সম্ভৱ হ’ব পাৰে পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি বিক্ৰীৰ পৰা। জুন- জুন মাহটো কৰ্কট ৰাশিৰ বাবে অনুকূল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। আইনী বিতৰ্কত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। আৰ্থিক লাভৰ ভাল সুযোগ থাকিব। ভূমি-সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় বিষয়বোৰ নিষ্পত্তি হ’ব, যদি আপুনি ঘৰ-বাহন কিনিব বিচাৰে, তেন্তে সুযোগ অনুকূল হ’ব।

জুলাই মাহত গ্ৰহবোৰৰ ভাল সমৰ্থন পাব ৷ সুখ আৰু গৌৰৱৰে ভৰা এটা জীৱন কটাব। বিলাসী সামগ্ৰীৰ ব্যয় বেছি হ’ব।

আগষ্ট- এই মাহত আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক দিশটো শক্তিশালী হ’ব, ভাল খবৰ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ বিবাদৰ সমাধান হ’ব। ভাগ্যৰ সহযোগত ধন-সম্পত্তি আৰু সন্মান বৃদ্ধি পাব।

ছেপ্টেম্বৰ – এই মাহটো চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত অতি শুভ আৰু লাভজনক হ’ব। কৰ্ম-ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে। প্ৰত্যাশিত কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব, নতুন মানুহৰ লগত মত বিনিময় বাঢ়িব, সৃষ্টিশীল কামত সফলতা লাভ কৰিব।

অক্টোবৰ- এই মাহত আপুনি ভাল সুযোগ পাব। গোটেই মাহটোত ভাল সফলতা লাভ কৰা হ’ব। মাহটোত ভ্ৰমণ সম্ভৱ। কিছুমান ভাল খবৰ ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা লাভ কৰিব পাৰি। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ ভাল সংগ থাকিব, যিয়ে সুখ আৰু শান্তি কঢ়িয়াই আনিব।

নৱেম্বৰ- এই মাহত আপুনি হয়তো কিছু পাৰিবাৰিক বিসংগতি আৰু মানসিক অশান্তিৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। অপ্ৰীতিকৰ খবৰ শুনা যায়। আৰ্থিক ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।

 

ডিচেম্বৰ – ২০২৩ চনৰ শেষ মাহটোৱে আপোনাৰ বাবে ভাল সফলতা কঢ়িয়াই আনিব পাৰে। টকাৰ লাভ হ’ব পাৰে। বিবাহ সম্পৰ্কীয় কাৰ্যসূচী ঠিক কৰিব পাৰি।

MUST READ  Today rashifal in Assamese আপোনাৰ আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। 15 March 2024
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today's Horoscope in Assamese মেষ ৰাশি...

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

মেষ ৰাশি - এই ৰাশিৰ লোকসকলে যোগাযোগৰ জৰিয়তে নিজৰ অৰ্হতা...