বাবা ভাংগাৰ ভৱিষ্যদ্বাণী! ২০২৩ চনৰ গৰ্ভত লুকাই থকা গোপন কথাটো কি?

Date:

- Advertisement -

 বুলবুলগেৰিয়াতগেৰিয়াত জন্মগ্ৰহণ কৰা বাবা ভাংগাৰ ভৱিষ্যদ্বাণী প্ৰায়ে চৰ্চিত হৈ থাকে। দশক দশক পূৰ্বে তেওঁ কৰা বহু ভৱিষ্যদ্বাণীও সত্য বুলি প্ৰমাণিত হৈছে। চলিত বৰ্ষ ২০২২ৰ কথা ক’বলৈ গ’লে এতিয়ালৈকে বাবা ভেংগাৰ ২ টা ভৱিষ্যদ্বাণী সঁচা হৈছে। এনে অৱস্থাত মানুহৰ মনত এক কৌতুহল আছে যে ২০২৩ চনত দেশ আৰু বিশ্বত কি হ’ব।

- Advertisement -

২০২৩চনৰ বাবে বাবা ভেংগাই কৰা ভৱিষ্যদ্বাণীৰ কথা ক’লে, তেতিয়া এই বছৰটো আমাৰ পৃথিৱী গ্ৰহৰ বাবে অতি বিপদজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। এইবাৰ যি বৃহৎ জ্যোতিৰ্বিজ্ঞানৰ ঘটনা হ’ব, সেই ঘটনাই পৃথিৱীৰ কক্ষপথ সলনি কৰিব। পৃথিৱীৰ গতিবিধিৰ এই পৰিৱৰ্তনে ভয়ংকৰ প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। যদি পৃথিৱীৰ কক্ষপথৰ পৰিৱৰ্তন ঘটে, তেন্তে তাৰ পৰিণতি বিপৰ্যয়ৰ দৰে হ’ব পাৰে।

- Advertisement -

কেৱল এয়াই নহয়, যদি বাবা ভেংগাৰ ভৱিষ্যদ্বাণী সত্য বুলি প্ৰমাণিত হয়, তেন্তে ২০২৮ চনত মহাকাশচাৰীসকল শুক্ৰ গ্ৰহত উপনীত হ’ব। বাবা ভাংগাৰ ভৱিষ্যদ্বাণী হৈছে ২০২৮ চনত মহাকাশচাৰীসকলে শুক্ৰ গ্ৰহত উপনীত হ’ব। একে সময়তে ২০৪৬ চনলৈ মানুহৰ ইমানেই অগ্ৰগতি হ’ব যে শৰীৰৰ প্ৰায় প্ৰতিটো অংগ সলনি কৰিব পৰা যাব আৰু ব্যক্তিজনে ১০০ বছৰতকৈও অধিক সময় জীয়াই থাকিব পাৰিব।

কেৱল এয়াই নহয়, যদি বাবা ভেংগাক বিশ্বাস কৰিব লাগে, তেন্তে ৫০৭৯ চনত পৃথিৱীৰ অন্ত পৰিব। ইয়াৰ পূৰ্বে বাবা ভাংগাই অলকায়দাৰ আমেৰিকাত ৯/১১ৰ আক্ৰমণকে ধৰি বহু ডাঙৰ ভৱিষ্যদ্বাণী সত্য বুলি প্ৰমাণিত হৈছে। উল্লেখযোগ্য যে বাবা ভাংগাৰ জন্ম হৈছিল ১৯১১ চনত বুলগেৰিয়াত আৰু ৮৬ বছৰ বয়সত তেওঁ ১৯৯৬ চনত এই পৃথিৱীখন এৰি থৈ গৈছিল। সৰুৰে পৰা তেওঁৰ নাছিল দৃষ্টিশক্তি। তেওঁৰ ভৱিষ্যদ্বাণীৰ বৈদিক জ্যোতিষৰ লগত কোনো সম্পৰ্ক নাই। কিন্তু তেওঁ বিশ্বৰ সকলো দেশৰ বিষয়ে কৰা বহুতো ভৱিষ্যদ্বাণী সত্য বুলি প্ৰমাণিত হৈছে।

MUST READ  govardhan puja 2021 :গোবৰ্ধন পূজা উৎসৱ কিয় উদযাপন কৰা হয় ?
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today's Horoscope in Assamese মেষ ৰাশি...

আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । Today’s Horoscope in Assamese

মেষ ৰাশি - এই ৰাশিৰ লোকসকলে যোগাযোগৰ জৰিয়তে নিজৰ অৰ্হতা...